Nazywali ją „dziewczynka Batman” – zobaczcie, jak zmieniła się po operacji!

Dziewczynka Batman

Luna urodziła się ze sporym znamieniem na twarzy. Nie da się ukryć, że nietypowy wygląd dziewczynki zwracał uwagę, dzięki czemu w szybkim tempie stała się rozpoznawalna. Otrzymała nawet miano „Batmanki”. Rodzice dziecka postanowili wykorzystać popularność dziecka, by zebrać pieniądze potrzebne na kosztowną i skomplikowaną operację twarzy. W sieci pojawiły się zdjęcia Luny, prezentujące jej wygląd po operacji. 

„Dziewczynka Batman” przeszła operację

Luna Fenner przyszła na świat 9 marca 2019 roku. Dziewczynka urodziła się z czarnym znamieniem porywającym sporą część twarzy. Ciemna plama obejmowała nie tylko nos i okolice oczu, ale również część czoła i górne okolice policzków.

ZOBACZ TAKŻE: MARIA JEST UZALEŻNIONA OD OPERACJI PLASTYCZNYCH – NIE PLANUJE PRZESTAĆ ZMINIAĆ SWOJEGO WYGLĄDU

Dziewczynka z powodu swojego wyglądu wielokrotnie spotkała się z nieprzyjemnymi komentarzami. Z drugiej zaś strony nietypowy wygląd przełożył się na popularność i otrzymanie miana „Batmanki” czy „dziewczynki Batman”.

Rodzice dziecka postanowili wykorzystać rozpoznawalność dziecka i zorganizować zbiórkę pieniędzy potrzebną na przeprowadzenie skomplikowanej operacji twarzy. Dzięki hojności i dobroci serca ludzi, udało się uzbierać potrzebną kwotę, a Luna jest już po operacji.


Rodzice dziecka prowadzą jej profil na Instagramie, dzięki któremu dowiadujemy się, jaki jest stan dziewczynki. Jakiś czas temu na profilu pojawiły się zdjęcia Luny po operacji i zdjęciu opatrunków.

„Drodzy przyjaciele, bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i miłości dla naszej Luny. Świadomość, że jest tak kochana, wnosi do mojego serca odrobinę spokoju i nadziei. Jeśli chodzi o operację, Luna radzi sobie bardzo dobrze, ale ma problemy z prawidłowym widzeniem ze względu na bandaż, ale ona nie skarżyła się na ból.. Nie spałam dłużej niż 40 godzin i pierwsze dni są dla mnie zawsze za ciężkie, ale Bóg zawsze zsyła mi siły, których potrzebuję. Dziękuję za wszystkie modlitwy” – napisała matka Luny tuż po operacji.


źródło: o2.pl, zdjęcie – Instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.