Maria szokuje wyglądem – nie zamierza przestać operować swojego ciała!

Maria Magdalena

Maria Magdalena aktywnie działa w sieci. Regularnie dzieli się metamorfozami swojego ciała i jak sama zapowiedziała, nie zamierza przestać się operować. Swoim wyglądem wzbudza ogromne kontrowersje, a liczne grono lekarzy odmawia współpracy z kobietą.

Maria Magdalena nie zamierza przestać operować swojego ciała

Maria Magdalena jest popularną influencerką, która aktywnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Niewątpliwie uwagę przykuwa jej wygląd, który daleki jest od naturalności. Kobieta regularnie modyfikuje swój wygląd i poddaje się licznym operacjom plastycznym.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA Z „NAJWIĘKSZĄ PUPĄ NA ŚWIECIE”. MĘŻCZYŹNI SIĘ JEJ BOJĄ? [FOTO]

Wielokrotnie powiększała swój biust i usta, operowała powieki, nos, a jej ciało w dużej części pokryte jest tatuażami. Ponadto w jednym z ostatnich postów skupiającym się na kolejnej operacji nosa napisała:

„Muszę nosić opatrunek na nos jeszcze przez tydzień, ale już wczoraj widziałam nos bez niego i wygląda idealnie. To bardzo sztucznie wyglądający nos jak u Barbie, o co dokładnie prosiłam. Wielu chirurgów twierdziło, że nie mogę mieć tego typu nosa z powodu moich trzech, wcześniejszych operacji” – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mary Magdalene (@1800leavemaryalone)

Jak sama wyznała, wielu lekarzy nie chce z nią współpracować i odmawia wykonania danej operacji czy zabiegu. Maria jednak nie zniechęca się i zapowiada kolejne operacje.

„W przyszłym tygodniu mam jeszcze przeszczep brwi i mam już zarezerwowaną operację szczęki i powiększenie ust. Wtedy moja twarz będzie kompletna” – wyznała.

Kobieta twierdzi, że nie dopóki nie umrze, będzie zmieniała i doskonaliła swój wygląd.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mary Magdalene (@1800leavemaryalone)

Kobieta w rozmowie z „The Sun” wyznała, że ma za sobą bardzo niebezpieczną i ryzykowną operację, która polegała na utworzeniu „najgrubszej pochwy na świecie”. Co więcej, Maria sama ją zaprojektowała. Podczas operacji doszło do ogromnej utraty krwi i konieczna była dwukrotna transfuzja krwi. Nie przeraziło to jednak Marii, która w planach ma kolejne operacje.

 

źródło: o2.pl, The Sun, zdjęcie – instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.