Nauczycielka z Polski miała wizje – historia mistyczki budzi skrajne emocje!

Nauczycielka Alicja Lenczewska

Alicja Lenczewska jest znaną w naszym kraju nauczycielką, której życiorys skłania do licznych przemyśleń. Wizje, których doświadczyła na przestrzeni całego życia zapisała w dzienniczku, który następnie otrzymał pozytywne opinie od biskupów, dzięki czemu zostały wydane. Obecnie zapiski z życia Alicji widnieją na półkach w wielu polskich domach. 

Życiorys Alicji Lenczewskiej

Alicja Lenczewska urodziła się 5 grudnia 1934 roku w Warszawie. Matka Alicji była nauczycielką, natomiast ojciec zmarł, kiedy ta miała zaledwie 2 latka. Po licznych przeprowadzkach, Alicja ostatecznie osiadła w Szczecinie, gdzie idąc za śladami matki, również została nauczycielką. Nigdy nie wyszła za mąż, natomiast była zaręczona. Rozstała się z partnerem, kiedy ten zaczął nadużywać alkoholu.

Będąc młodą kobietą nie była przesadnie religijna. Jej życie zmieniło się w  1985 r., podczas rekolekcji w Gostyninie. Wówczas doznała pierwszych wizji, a jej duchowym przewodnikiem został ks. Walter Rachwalik, który na bieżąco spisywał wizje oświeconej nauczycielki. Ponadto w 1989 r. otrzymała dar niewidzialnych stygmatów i następnie złożyła śluby wieczyste w Rodzinie Serca Miłości Ukrzyżowanej. Zmarła 5 stycznia 2012 roku w Szczecinie.

ZOBACZ TAKŻE: JACKOWSKI WPROST O SYTUACJI NA UKRAINIE: „BĘDZIE ALARM BOJOWY”

Wizje nauczycielki

Z dzienników Alicji dowiadujemy się, że kobieta miała wielokrotnie rozmawiać z samym Jezusem, który mówił jej o Eucharystii i miłości do wszystkich ludzi.

„Od upadków ważniejsza jest miłość. Niech płonie w twym sercu i niech spala wszelką skłonność do zła i chwiejności. Troszcz się tylko o miłość. Ona przemieni wszystko i podniesie cię z każdego upadku i odeprze wrogie ataki na ciebie” – brzmi wpis Alicji z dnia 22.09.1986 roku.

Co więcej, Jezus miał namówić Alicję do ascezy, w związku z czym nauczycielka sprzedała telewizor i pozbyła się większości rzeczy, rozdając je potrzebującym.

„I nadchodzi świt i wiosna świętego Kościoła, choć jest anty-Kościół i jego założyciel Antychryst. Choć są prorocy Lucyfera i kapłani, i karna armia masonerii, i wiele ogniw i organizacji na ich usługach. I chociaż jest światowy sanhedryn kierujący Kościołem szatana na ziemi (…). Maryja jest Tą, przez którą idzie odrodzenie Kościoła Mojego, by zajaśniał pełnym blaskiem Bożej Świętości” – brzmiała jedna z przepowiedni Alicji.

źródło: wikipedia, facebook.com, deon.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.