Hit na PRIME SHOW MMA! Wiadomo z kim zawalczy Don Kasjo

hit na prime show mma

Hit na PRIME SHOW MMA! Głośna gala nowej federacji freak fightów odbędzie się już za nieco ponad dwa tygodnie i właśnie dopięta została karta walk. W jednym z głównych starć wieczoru w akcji zobaczymy włodarza PRIME SHOW. Do tej pory bez przeciwnika pozostawał Mateusz Murański. To właśnie z nim zmierzy się popularny Don Kasjo, czyli nie kto inny jak Kasjusz Życiński. Wiadomo już także, w jakiej formule pojedynek stoczą obaj celebryci.

Hit na PRIME SHOW MMA! Wiadomo z kim zawalczy Don Kasjo!

PRIME SHOW MMA to nowa federacja specjalizująca się w tak zwanych freak fightach, czyli walkach osób znanych i celebrytów. Jej główną twarzą jest Kasjusz Życiński, a więc popularny Don Kasjo, który przez ostatnie lata związany był z federacją FAME MMA. Teraz postanowił on otworzyć jednak zupełnie inną organizację, w której mimo wszystko wystąpią osoby znane właśnie choćby ze wspomnianego FAME.

Choć gala odbędzie się już 19 lutego tego roku, niemal do ostatniej chwili potwierdzona nie była jedna z walk. Teraz odkryto niemal wszystkie karty. Brakującym elementem był miedzy innymi przeciwnik Mateusza Murańskiego, znanego przede wszystkim z udziału w „Lombardzie”. Okazało się, że jego rywalem będzie nie kto inny, jak wspomniany już włodarz PRIME SHOW MMA – Don Kasjo. Panowie zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej.

ZOBACZ TAKŻE: NAJMŁODSZY MILIARDER W HISTORII ŚWIATA – POCHODZI Z NIGERII! JAK DO TEGO DOSZŁO? NIEBYWAŁA HISTORIA

PRIME SHOW MMA – karta walk. Don Kasjo vs Mateusz Murański

Dla fanów freak fightów, cała karta walk nowej organizacji robi wrażenie. Największą niespodzianką jest jednak to, że w roli zawodnika pojawi się na niej Kasjusz Życiński. W sieci pojawiły się głosy, że obecność Don Kasjo na karcie walk, może być podyktowana niejakim „ratowaniem” całego przedsięwzięcia. Michał „Boxdel” Baron sugeruje bowiem w swoich materiałach, że jak dotąd wydarzenie nie „sprzedaję się” zbyt dobrze. Jak natomiast wygląda pełna karta walk? Możecie to zobaczyć poniżej:

Marek “Kruszwil” Kruszel vs. Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
Mateusz “Muran” Murański vs Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński
Paweł “Pablo Tybori” Tyburski vs. TBA
Adam Soroko vs. Damian “Stifler’ Zduńczyk
Dawid Narożny vs. Adrian “Medusa” Salamon
Adrian “Puszbarber” Salwa vs. Sobota
Jaś Kapela vs. Ziemowit Piast Kossakowski
Klaudia Kamińska vs. Wiola Kotelecka
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Adrian Cios
Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs. Jakub “Hecman” Rygiel

źródło: mma.pl, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.