Nastolatka zjadła własnego konia – teraz grożą jej śmiercią

nastolatka zjadła własnego konia

Nastolatka zjadła własnego konia – teraz grożą jej śmiercią. Bardzo dużo mówi się ostatnio o 18-letniej dziewczynie imieniem Pia Olden. Młoda Norweżka jest obiektem nienawiści w sieci po tym, jak zjadła swojego ogiera, który przed rokiem zmarł z powodu choroby. Dla wielu jest to skandaliczne. Ludzie domagają się odebrania jej innych zwierząt. Nastolatka z kolei nie widzi w tym nic dziwnego.

Nastolatka zjadła własnego konia – teraz grożą jej śmiercią

Pia Olden pochodzi z Norwegii i jest miłośniczką zwierząt, w szczególności koni. Przed rokiem z powodu poważnej choroby, śmierć poniósł jej ulubiony ogier Drifting Speed. Dziewczyna postanowiła spożytkować mięso nieżyjącego zwierzęcia, co bardzo nie spodobało się internautom. Cała sprawa z pewnością nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że nastolatka daniem ze swojego konia pochwaliła się w mediach społecznościowych, dokładnie opisując całą sytuację. To wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy w jej stronę. Część osób w sieci groziła jej także śmiercią. Okazało się, że najbardziej zbulwersowane są środowiska miłośników koni.

ZOBACZ TAKŻE: NIESAMOWITY PECH 29-LATKA! W CIĄGU DOBY MIAŁ 3 WYPADKI, W DODATKU ZATRZYMANO GO GDY PROWADZIŁ MOTOROWER POD WPŁYWEM ALKOHOLU! 

Nastolatka uważa, że należycie uhonorowała swoje zwierzę, które bardzo długo było w rodzinie

Choć brzmi to nieco makabrycznie, nastolatka jest zdania, że skonsumowanie mięsa swojego zwierzęcia jest dla niego swego rodzaju oddaniem czci i honoru. Zupełnie innego zdania są przeciwnicy takiego postępowania. Pia Olden twierdzi także, że nie rozumie dlaczego ludzie za normalne uważają choćby zakopanie ciała jej konia i pozostawienie w ziemi na pastwę losu i robactwa. Według niej postępowanie którego się dopuściła, jest o wiele bardziej normalne. Jej światopogląd ma być uwarunkowany wychowaniem na farmie, gdzie od zawsze obecne były zwierzęta i traktowano je inaczej, niż wielu może to sobie wyobrażać.

nastolatka zjadła własnego

Dziewczyna dodaje także, że poniekąd spodziewała się negatywnych komentarzy w sieci, ale nie sądziła, że cały proceder przybierze aż tak ogromną skalę.

Potrawa którą przygotowała to mięso z konia, okraszone papryczkami chili oraz mango. Na koniec dodała, że było to jedno z najlepszych mięs, jakie miała w ogóle okazję spróbować. 

nastolatka zjadła własnego konia

źródło zdjęć: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.