3 wypadki w ciągu jednego dnia? Niesamowity pech 29-latka z Mazowsza

3 wypadki

3 wypadki w ciągu jednego dnia? O ogromnym pechu może mówić pewien 29-latek z Mazowsza. Mężczyzna potrzebował bowiem około 24 godzin, aby wziąć udział w 3 zdarzeniach drogowych. Dwukrotnie trafiał do szpitala. Dodatkowo został złapany, gdy pod wpływem alkoholu prowadził jednoślad. 

3 wypadki w ciągu jednego dnia, czyli niezwykły pech 29-latka z Mazowsza

Jeśli zdaje ci się, że prześladuje cię pech a fortuna zapomniała o twoim istnieniu – postaw się w skórze 29-letniego mieszkańca gminy Boboszewo na Mazowszu. Wszak mężczyzna o którym mowa, wziął udział w aż trzech zdarzeniach drogowych jednego dnia. Co więcej, dwukrotnie wylądował w szpitalu. Wszystko zaczęło się z samego rana w niedzielę, gdzie policjantów wysłano do dachującego busa. Kierowca tłumaczył, że odpowiedzialne za wszystko było zwierzę, które wtargnęło na jezdnię. Mężczyzna chcąc je ominąć, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Na szczęście 29-letni kierujący nie odniósł żadnych obrażeń, jednakże to był dopiero początek niesłychanego splotu wydarzeń.

ZOBACZ TAKŻE: SALMONELLA W SURÓWKACH Z BIAŁEJ I KISZONEJ KAPUSTY! OGROMNA LICZBA ZATRUĆ NA ŚLĄSKU, ZA WSZYSTKO ODPOWIEDZIALNA FIRMA CATERINGOWA 

Później działo się jeszcze więcej

Kolejne starcie z policją, 29-latka czekało około godziny 20. Niesforny mężczyzna tym razem jechał motorowerem, jednakże wątpliwości mundurowych wzbudził sposób jego poruszania się nim. Po zatrzymaniu okazało się, że to ta sama osoba, która rano dachowała busem. Co więcej, kierujący jednośladem był pod wpływem alkoholu, a badanie wykazało, że ma 0,5 promila. 

To jednakże nadal nie koniec! Nie minęły 4 godziny a pechowiec znów o sobie przypomniał miejscowej policji. Tym razem znany już dobrze funkcjonariuszom osobnik, pojazdem samochodem osobowym uderzył w drzewo. Po raz kolejny – tak jak i nad ranem – pojazd wymknął się mu spod kontroli. W wyniku tego zajścia, kierowcę oraz jego pasażera zabrano do szpitala. Nie opuścił go jednak na długo…

3 wypadki

Kolejny raz głośno o nieszczęsnym 29-latku zrobiło się około 4 nad ranem. Ten sam mężczyzna, który jednego dnia dwukrotnie brał udział w wypadku a także został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, przebiegając przez jezdnię wpadł pod busa. Znów musiał odwiedzić szpital, gdyż w wyniku starcia z pojazdem, doznał obrażeń ciała.

O wszystkim w oficjalnym komunikacie, który przytacza portal rmf24.pl, poinformowała policja. Cytat można zobaczyć poniżej:

W związku ze zdarzeniami zaistniałymi z udziałem 29-latka prowadzone są w KPP w Płońsku cztery postępowania. Niebawem mężczyzna odpowie m.in. za kierowanie w stanie nietrzeźwości

źródło zdjęcia: Policja

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.