Nakarmili wegankę nuggetsami – ta nasłała na nich policję

nakarmili wegankę nuggetsami

Nakarmili wegankę nuggetsami – teraz mogą mieć problemy, bo ta nasłała na nich policję. Wszystko działo się podczas suto zakrapianej imprezy, kiedy to ówcześni znajomi kobiety, postanowili z niej zwyczajnie zakpić. Wszystko nagrali i opublikowali w mediach społecznościowych. Jak łatwo przypuszczać, przyjaźń nie wytrzymała tej próby.

Nakarmili wegankę nuggetsami – ta nasłała na nich policję

Grono przyjaciół, zabawa, alkohol, chwile zapomnienia o codzienności. 24-letnia weganka cała oddała się chwilom beztroski, czego na następny dzień niesamowicie żałowała. A wszystko przez to, że za sprawą swoich znajomych, nieświadomie zajadała się mięsem z kurczaka w postaci popularnych nuggetsów. Jej – przynajmniej do feralnego wieczora – przyjaciele, korzystając z tego że kobieta nie jest w pełni świadoma (na co wydatny wpływ miał alkohol), postanowili potwornie z niej zakpić. Do zjedzenia podali jej mięso z kurcząt, zapewniając przy tym, że jest to rodzaj wegańskiego kurczaka bez zawartości mięsa. Co ciekawe, przekąska bardzo smakowała wegance.

ZOBACZ TAKŻE: ZWYCIĘSKA PASSA TRWA! SIATKARZE DZIĘKI KORZYSTNYM WYNIKOM, AWANSOWALI NA DRUGIE MIEJSCE W TABELI PUCHARU ŚWIATA

O tym, że zjadła mięso, dowiedziała się ze Snapchata

Wielu zastanawia się, jak weganka doszła do tego, że stała się ofiarą koszmarnego dla niej żartu. Odpowiedź jest dziecinnie prosta. Jej rozbawieni przyjaciele, całą sytuację nagrali i opublikowali w swoich mediach społecznościowych – mianowicie w aplikacji Snapchat. Z wiadomością o istnieniu nagrań, do poszkodowanej zadzwoniła jej siostra.

Weganka udokumentowała istnienie nagrania oraz zapisała je w swoim urządzeniu. Z takowym materiałem dowodowym ruszyła na komisariat policji. Choć wielu uważa że kobieta przesadza, ona sama jest zdania, że została upokorzona, a jej byli już przyjaciele, zrobili to z premedytacją i wykorzystali fakt, że była pod znacznym wpływem alkoholu.

24-latka zadeklarowaną weganką jest od 10 lat, jednakże od wczesnego dzieciństwa unikała potraw zawierających mięso. Choć większość krytykuje postawę kobiety i uważa, że sytuację należy obrócić w żart – pojawiają się też głosy poparcia dla jej działań. Przy okazji z błotem mieszani są jej znajomi, którzy nie uszanowali jej poglądów.

źródło zdjęcia: dailyedge.ie

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.