Najlepsze aplikacje do budzenia! Już nigdy nie zaśpisz!

aplikacje do budzenia

Lubisz długo spać, a wstajesz rano do pracy? Masz problemy z zasypianiem, przez co za nic w świecie nie jesteś w stanie obudzić się na czas? A może po prostu twój sen jest niesamowicie mocny, przez co nie działa na ciebie żaden budzik? Wydaje nam się, że znamy kilka sposobów, które mogą to zmienić! Najlepsze aplikacje do budzenia – zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

Najlepsze aplikacje do budzenia

Wbudowany fabrycznie w telefon budzik nie wystarcza? Odruchowo go wyłączasz? Nie jest zbyt głośny? Nie przekonuje twojego organizmu do podniesienia się z łóżka? Ten problem jest bardzo powszechny. Na szczęście twórcy aplikacji wpadli na bardzo ciekawe pomysły – te aplikacje na pewno cię zbudzą!

Timely

Obecnie twórcy niestandardowych budzików bardzo często idą w kierunku pomysłowości związanej z wyłączeniem danego alarmu. Zwykłe przejechanie palcem po ekranie to zbyt mało. Swego czasu głośno było o budzikach, które przed użytkownikami – dosłownie uciekały. Trzeba było je dogonić, złapać i dopiero wtedy wyłączyć. Telefon oczywiście nie ma takiej możliwości, jednakże są inne kreatywne metody na wyłączenie alarmu. Prezentuje je właśnie między innymi Timely. Twórcy serwują wiele opcji, dopiero których wykonanie wyłączy dźwięk i wibracje. Będziemy musieli rozwiązać zagadkę lub nawet potrząsnąć telefonem.

Sleep If U Can!

Tutaj twórcy pokusili się o bardzo ciekawe rozwiązanie. Okazuje się bowiem, że aby wyłączyć budzik musimy… zrobić zdjęcie obiektu znajdującego się w naszym mieszkaniu, które jest z dala od łóżka! Pomysłowość na najwyższym poziomie. I właśnie tym sposobem, aby wyciszyć alarm, musimy przykładowo zrobić zdjęcie umywalki – aby aplikacja zarejestrowała, że już wstaliśmy.

Game Up Alarm Clock

Co obudzi nas skuteczniej, niż szybka i prosta gra z samego rana? Na taką opcję postawili twórcy aplikacji Game Up Alarm Clock. Tutaj dezaktywacja budzika będzie możliwa po zagraniu w mini grę – jak choćby kółko i krzyżyk. Gorzej będzie natomiast wtedy, gdy wciągnie nas ona na tyle, że tak czy inaczej nie zdążymy na czas do pracy…

Wake Alarm Clock

W przypadku tej aplikacji, budzik wyłączymy powtarzając daną sekwencję ruchów, które podpowiada nam alarm. Ustanie on pod warunkiem, że: potrząśniemy telefon, odwrócimy go „na plecki” lub choćby klepniemy w ekran. To także wymaga kreatywności większej, niż w przypadku alarmów serwowanych przez producenta.

Walk Me Up

Jako ostatnią propozycję, zaprezentujemy Walk Me Up – który budzik wygasi pod warunkiem, że zrobimy kilka kroków. Sposób łatwy, a zarazem bardzo skuteczny, bo determinuje nas do wstania faktycznego wstania z łóżka. Co ciekawe, wybierać możemy liczbę i intensywność kroków potrzebną do wyłączenia alarmu. To prawdopodobnie najciekawsze opcja!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.