Rusza kolejny sezon Elementary! Premiera 7 części już za kilka dni

Rusza kolejny sezon Elementary! Serial emitowany przez stację CBS, którego pierwszy odcinek można było zobaczyć już w 2012 roku. Premiera już za kilka dni, co dodatkowo ucieszy wiernych fanów. 

Elementary – obsada, fabuła

Amerykański serial nadawany przez stację CBS, jednak w Polsce można go zobaczyć w AXN. Fabuła przyciąga wiele osób, ponieważ rozwiązywanie trudnych spraw oraz temat uzależnienia to dobry przepis na udany serial. Główną rolę gra m.in. Jonny Lee Miller jako Sherlock Holmes. Kiedy opuszcza odwyk, przeprowadza się do Nowego Jorku. Tam, ojciec bohatera nakazuje mu życie pod opieką doktor Joan Watson, granej przez Lucy Liu. Pani doktor ma pilnować, aby Holmes nie wrócił do nałogu. I tutaj pojawia się różnica charakterów, gdyż główny bohater nie ma zamiaru się podporządkować i przede wszystkim słuchać podopiecznej. Skutkiem tego jest wspólne rozwiązywanie zagadek i spraw nowojorskiej policji.

Lucy Liu

Jest amerykańską aktorką, która jest najbardziej znana z roli w Aniołkach Charliego. Jednak zanim została aktorką, studiowała w Nowym Jorku na wydziale języków i kultury Azji oraz taniec i dramat. Na początku można było zobaczyć jej gościnny udział w serialach tj. Ostry dużur, Z Archiwum X czy Nowojorscy Gliniarze. Potem czekały na nią już coraz to większe produkcje.

Jonny Lee Miller

Aktor i producent filmowy pochodzenia brytyjskiego. Sławę przyniosła mu rola w filmie Hakerzy. Wartą uwagi była zdecydowanie rola w filmie Trainspotting, znanego pod pseudonimem Sick Boy. Ta postać była wyrazista, co otworzyło mu drzwi do kolejnych produkcji. Przez 4 lata mąż Angeliny Jolie.

źródło zjęcia: filmweb.pl

Elementary sezon 7

Rusza kolejny sezon Elementary. Data premiery przypada na 23 maja 2019, czyli dokładnie za dwa dni! Czeka na nas aż 13 nowych odcinków. Nie podano żadnych konkretnych informacji, jednak liczymy na to, że nadal będzie pełno zagadek do rozwiązania, a napięcie długo będzie się utrzymywać. Mamy cichą nadzieję, że 7 sezon będzie utrzymywał tak wysoki poziom jak poprzednie.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.