Mężczyzna skazany za organizację zamachu terrorystycznego twierdzi, że… jest kobietą!

Mężczyzna skazany za organizację zamachu terrorystycznego

Szokujące doniesienia docierają do nas prosto zza oceanu. Okazuje się, że mężczyzna skazany na karę więzienia za organizację ataku bombowego na meczet uważa, że jest kobietą. 50-letni Michael Hari stwierdził, że zamach terrorystyczny to efekt jego wewnętrznego konfliktu, związanego z płcią.

Więzień twierdzi, że jest kobietą

W sierpniu 2017 roku doszło do ataku bombowego na meczet w Bloomington. Sąd w Minneapolis skazał Michaela Hari za kierowanie organizacją terrorystyczną i przeprowadzenie zamachu. Jak się okazuje, po latach mężczyzna stwierdził, że czuje się kobietą i powinien być traktowany jak kobieta. W związku z tym wystąpił z wnioskiem dotyczącym przeniesienia do więzienia dla kobiet.

Żeby tego było mało, mężczyzna tłumaczył swój atak bombowy właśnie utożsamianiem się z inną płcią. 50-latek w piśmie skierowanym do sądu przedstawił się jako Emily Claire Hari. Jednocześnie wniósł prośbę o przeniesienie go do zakładu karnego dla kobiet, „zgodnie ze swoją orientacją transpłciową”.

Obrończyni przestępcy uważa, że atak terrorystyczny był efektem wewnętrznego konfliktu Michaela, wywołanego zaburzeniami orientacji seksualnej oraz dezinformacją środowisk prawicowych. Obrończyni mężczyzny uważa, że w całej sprawie ofiarą jest sam skazany.

ZOBACZ TAKŻE: ADAM NIEDZIELKI POINFORMOWAŁ O OBOSTRZENIACH!

„Zmiennopłciowi” skazani

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy przypadek, kiedy więźniowie w trakcie odbywania kary informują o rzekomej zmianie płci czy rzekomym utożsamianiu się z byciem kobietą. Ponadto, od 1 stycznia bieżącego roku w Kalifornii działa nowe prawo. Daje ono możliwość zmiany zakładu karnego dla osób, które „identyfikują się z inną płcią”. Co więcej, „zmiennopłciowi”, niebinarni lub interseksualni skazani mogą wybrać sobie formę, w której należy się do nich zwracać.

Nieco ponad 1% więźniów w Kalifornii – czyli 1129 osadzonych – identyfikuje się niebinarni, interseksualni lub zmiennopłciowi – dowiadujemy się z Los Angeles Times.

Niestety to nie koniec niepokojących informacji. Mężczyzna skazany za gwałtu i morderstwo swojej ofiary, dziś przebywa w celi z innymi kobietami. Takich przypadków jest o wiele więcej. Nie trudno się domyślić, że wśród „zmiennopłciowców” znajdują się głównie gwałciciele, mordercy i pedofile.

 

źródło: polsatnews.pl, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.