Marcin Różalski ostro o Margot: „Niech mi wyjdzie pod koła to go rozjadę”!

Marcin Różalski ostro

Marcin Różalski ostro wypowiedział się o Margot. Sportowiec pod koniec sierpnia wystąpił w programie Marcina Roli, gdzie został poruszony temat słynnego ostatnio Michała identyfikującego się jako kobieta. Niedługo później w sieci pojawił się wywiad z aktywistą LGBT, który ponownie skomentował Różal. Padły mocne słowa, zobaczcie sami!

Marcin Różalski ostro o Margot

Ostatnio głośno jest o aktywiście LGBT Michale o pseudonimie Margot, identyfikującym się jako kobieta. Margot brał udział w demolowaniu samochodu fundacji Pro Life oraz napaści na działacza tejże fundacji. Ponadto był zaangażowany w akcję wywieszania flag na pomnikach. W efekcie został aresztowany za dokonanie czynu chuligańskiego, niszczenie mienia oraz brutalne zaatakowanie działacza fundacji. Wywołało to kolejne protesty społeczności LGBT. Dzięki tym wydarzeniom Michał zyskał ogromną popularność.

Różal – znany polski zawodowy kick-bokser, zawodnik muay thai i mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej został zaproszony do programu Marcina Rola, gdzie został poruszony temat LGBT. Następnie, po wyjściu Michała z aresztu, przeprowadziła z nim wywiad Beata Lubecka z Radia Zet. Rozmowa ta wzbudziła wiele kontrowersji, a Różalski postanowił skomentować sprawę. Warto zaznaczyć, że podczas wywiadu Michał przyznał się, że w dokumentach ma napisane iż jest mężczyzną, a ponadto zdradził, że sprzeciwia się tradycyjnemu modelowi rodziny.

Kilka godzin po publikacji rozmowy w sieci pojawił się komentarz Różala:

Ów mężczyzna mówi wszem i wobec, że razem ze swoim stowarzyszeniem, zgromadzeniem, jest przeciwny rodzinie, jaka istnieje od zarania dziejów, gdzie jest mężczyzna, gdzie jest kobieta. Gdzie z połączenia dwóch organizmów – płci męskiej i żeńskiej powstaje nowe życie… paradoksalnie on też tak powstał. Jeżeli jest temu przeciwny, że on powstał, że przez taki schemat rodziny jak jest – on żyje… kur**, niech mi wyjdzie pod koła to go rozjadę, niech pierd***nie w ścianę, tylko niech zobaczy, czy nikogo za ścianą nie ma, żeby innych osób nie skrzywdził, albo niech zgasi sobie światło w inny dostępny sposób… po co się męczyć – słyszymy w wypowiedzi Marcina.

Całe nagranie i komentarz Różalskiego możecie obejrzeć w linku poniżej:


ZOBACZ TAKŻE: „MARGOT” JAKO MATKA BOSKA – ZŁOŻONO DONIESIENIE DO PROKURATURY

Podzielacie zdanie Różala?

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.