Mało kto wierzy w jej wiek – nie zgadniecie, ile lat ma ta kobieta! [WIDEO]

Ile lat ma ta kobieta?

Nie da się ukryć, że osoby o azjatyckiej urodzie mogą wyjątkowo długi czas cieszyć się gładką i nieskazitelną cerą, a zmarszczki w ich przypadku pojawiają się wyjątkowo późno. Nic więc dziwnego, że w wielu przypadkach trudno jest oszacować wiek danej osoby. Idealnym tego przykładem jest znana tiktokerka, która postanowiła wyjawić, ile ma lat. Mało kto jej wierzy!

Tiktokerka zdradziła, ile ma lat

Pewna kobieta, funkcjonująca w sieci pod nickiem „Princessaprilxo” zdobyła się na szczere wyznanie. Za pośrednictwem TikToka wyznała, że ma problem w relacjach z mężczyznami. Okazuje się, że komplikacje pojawiają się, kiedy kobieta wyznaje, ile ma lat.

Nagranie, w którym tiktokterka pokazuje siebie i mówi o swoim problemie stało się viralem, a na ten moment nagranie obejrzało już kilka milionów osób. Co więcej, pod filmem opublikowanym przez „Princessaprilxo” pojawiło się mnóstwo komentarzy, a spora część internautów nie do końca wierzy w wiek kobiety. Część osób myśli, że tiktokerka nagrała kontrowersyjne wideo jedynie dla wyświetleń i zwiększenia popularności.


ZOBACZ TAKŻE: DRASTYCZNA METAMORFOZA SALVII – ZROBIŁA ZE SWOJEGO CIAŁA PRAWDZIWE ARCYDZIEŁO

Warto jednak zauważyć, że tiktokerka ma azjatycką urodę, a wszelkie oznaki starzenia się pojawiają się na twarzach tych osób zdecydowanie później. Nie mniej jednak post kobiety wzbudził niemałe zamieszanie, a w sieci wywiązały się zagorzałe dyskusje.

Okazuje się bowiem, że kobieta z nagrania ma… 44 lata.

Mężczyźni mnie lubią, dopóki nie powiem im, że mam 44 lata – poinformowała na nagraniu kobieta.

Kiedy dla niektórych osób wiek to jedynie liczba i nie powinno to przeszkadzać w budowaniu relacji, tak druga część osób zwróciła uwagę na możliwość powiększenia rodziny i posiadania dzieci mając ponad 40 lat.

Nagranie, w którym „Princessaprilxo” mówi o swoim wieku możecie zobaczyć poniżej:

@princessaprilxonobody wants a cougar 😔♬ Kiss Me More (feat. SZA) – Doja Cat

źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.