Drastyczna metamorfoza Salvii – poznajcie jej historię! [WIDEO]

Salvia

Salvia będąc nastolatką nie przepadała za swoim wizerunkiem. Postanowiła przeobrazić się więc w prawdziwe arcydzieło, a ze swoich metamorfoz uczynić dzieła sztuki. Obecnie jest inspiracją dla wielu artystów, a sama Salvia nie przestaje zaskakiwać.

Kilka słów o Salvii

Salvia pochodzi z Walii. Wychowała się w małej miejscowości na odludziu i od kiedy pamięta, miała problem z akceptacją swojego wyglądu.

Zawsze czułam się oderwana od swojego cielesności, jakby była tylko brzydkim naczyniem, które pozwala mi się przemieszczać – powiedziała w rozmowie z designyoutrust.com.

Z czasem postanowiła wykorzystać swój potencjał, kreatywność i umiejętności manualne, by ze swojej własnej osoby zrobić arcydzieło. Na początku zgoliła brwi, później postanowiła powiększyć swoje czoło goląc część swoich włosów. Następnie zaczęła eksperymentować z makijażem jak i Photoshopem.

Bardzo inspirują mnie pół-ludzkie istoty: syreny, kosmici, czarownice, te rzeczy. Niektóre z tych rzeczy można by nazwać dragiem, ale w większości są to ubrania, które założyłabym wychodząc na miasto ze znajomymi. […] Gdy zaczynałam robić makijaż, było to tylko częścią tego, jak wyglądam. Nakładałam trochę czerwonego cienia, żeby moje oczy wyglądały na zainfekowane, albo jakbym płakała, a z czasem stało się to czymś o wiele więcej – wyznała w wywiadzie dla Dazed.

ZOBACZ TAKŻE: BYŁA MARTWA PRZEZ 7 MINUT – OPOWIEDZIAŁA, JAK JEST PO DRUGIEJ STRONIE

Salvia zyskała ogromną popularność w mediach społecznościowych, na których publikuje ogrom stylizacji i metamorfoz. Bardzo często nienaturalnie zmienia kształt swojego ciała, stawia na bladą skórę, brak brwi i brak włosów.

Niestety na ten moment Instagram Salvii nie jest dostępny. Jej zdjęcia można podziwiać na kontach założonych przez fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🌷Salvjiia🌷 (@flowersalvia)

Salvia wyznała, że metamorfozy i wszelkiego rodzaju przemiany to jej terapia i sposób na poradzenie sobie z trudną przeszłością, koszmarnym dzieciństwem i problemami dnia codziennego.

Mam w tym pewną misję. Chcę udowodnić ludziom, że każdy ma całkowitą wolność, by być sobą i wzywam wszystkich, aby żyli bez strachu – powiedziała Salvia.

 

źródło: instagram.com, youtube.com, Dazed, designyoutrust.com, kobieta.gazeta.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.