Lew atakuje trenera na pokazie w cyrku! Zobacz nagranie

lew atakuje trenera

Lew atakuje trenera na pokazie w cyrku! Sieć obiegło dramatyczne nagranie pokazujące to, jak bardzo nieprzewidywalne mogą być wydarzenia na pokazach cyrkowych. Tym razem w niebezpieczeństwie znalazł się opiekun lwów. Gdy między zwierzętami doszło do nieporozumienia, jedno z nich swoją złość postanowiło wyładować akurat na człowieku. Dlaczego tak się stało? Tego można się jedynie domyślać. Internauci ochoczo komentują całe zajście. Wśród nich rzecz jasna nie brakuje przeciwników występowania zwierząt w cyrkach. Poniżej można zobaczyć rzeczone nagranie!

Lew atakuje trenera na pokazie w cyrku! O włos od ogromnej tragedii

Po raz kolejny, niczym bumerang powraca temat zwierząt w cyrkach. Trzeba przyznać, że w obliczu pandemii koronawirusa, wiele innych niemniej istotnych tematów zeszło na drugi plan. W gąszczu informacji związanych z chorobą COVID-19, bardzo trudno odnaleźć newsy niezwiązane z pandemią, która jest niezaprzeczalnie tematem numer jeden na całym świecie. Nie oznacza to jednak, że w sieci nie pojawiają się informacje oraz nagrania niezwiązane z wirusem. Tak było między innymi w przypadku pewnego występu w cyrku. Tam niemal doszło do tragedii, a zdarzenie zarejestrowało czuje oko kamery. Co więcej, wszystko działo się podczas pokazu dzikich, drapieżnych zwierząt – mowa tutaj o lwach. Celem jednego z nich stał się mężczyzna odpowiedzialny za cały pokaz. Cudem udało się uniknąć tragedii.

ZOBACZ TAKŻE: O KROK OD DRAMATU NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM! CZYŻBY KORONAWIRUS POZBAWIŁ NIEKTÓRYCH MYŚLENIA? TUTAJ MASKA OCHRONNA NA PEWNO BY NIE POMOGŁA. ZOBACZ WIDEO Z SYTUACJĄ, KTÓRA DAJE DO MYŚLENIA

Co rozwścieczyło lwa? Jak bronił się przed nim opiekun zwierząt? Zobacz nagranie!

Wielu zastanawia się co tak naprawdę mogło rozwścieczyć zwierzę, które już wiele razy występowało przed większą tudzież mniejszą publiką. Jak się okazuje, powód mógł być prozaiczny. Podczas jednej ze sztuczek, zwierzęta zderzyły się ze sobą, co spowodowało upadek jednego z nich. Prawdopodobnie to wzbudziło jego agresję. Ta wyładowana została na mężczyźnie znajdującym się na arenie cyrkowej.

Opiekun co prawda zdołał odeprzeć atak zwierzęcia, jednakże przez moment było bardzo nerwowo. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: Liveleak