Kolejna część filmu „Jackass” już w 2021 roku! Ekipa powraca

To świetna informacja dla fanów tego typu rozrywki, gdyż w 2021 roku ma pojawić się kolejna część filmu „Jackass”. Z pewnością znajdą się osoby, które znają członków tej ekipy. Znani są przede wszystkich z serialu kręconego dla MTV oraz szalonych akcji, których mało kto by się podjął. Dlatego kolejna część przygód pojawi się już niebawem. 

Jackass, czyli najbardziej szalona ekipa na świecie

Mało które grupy nagrywające popisy kaskaderskie są tak szalone jak wspomniana ekipa Jackass. Zdobyli sławę na całym świecie, jednak radzimy nie robić tych rzeczy, co oni, gdyż można porządnie oberwać. Zapewne znajdą się tutaj ich fani, którzy pamiętają ich kultowy serial na MTV, rozpoczynający się słowami: „Cześć, jestem Johnny Knoxville, witajcie w Jackass!”. To właśnie on oraz Bam Margera, Steve-o czy niestety nieżyjący już Ryan Dunn tworzyli ekipę, która zdominowała kaskaderski świat.

SPRAWDŹ TAKŻE: CENY KAWY WZROSNĄ – CZYM TO JEST SPOWODOWANE?

Pierwsze odcinki wyszły w 2000 roku, później powstały filmy. Nie bez powodu w 2008 ogłoszono projekt Jackass jako najlepszy program od 25 lat. Oglądalność przerosła wszelkie oczekiwania. Jednak po śmierci Ryana Dunna, który zginął w tragicznym wypadku, ekipa zrobiła sobie długą przerwę. Teraz przyszedł czas na powrót!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

15 years #Jackass movie

Post udostępniony przez Jackass (@jackassworld)

Kolejna część filmu „Jackass” – kiedy premiera?

To informacja, na którą wszyscy czekamy. Kolejna część kultowego filmu powraca – ogłosili przedstawiciele Paramount! Nie podano zbyt wiele szczegółów, jednak znana jest prawdopodobna data premiery. Będziecie mogli obejrzeć nowe epizody w kinach 5 marca w 2021 roku. Nie wiadomo dokładnie kto wystąpi – czy zobaczymy cały skład czy tylko niektórych z nich? Myślimy, że bliżej premiery i pierwszych zwiastunów będzie to już wiadome. Jest ktoś tutaj, kto z niecierpliwością czeka na nowe przygody najbardziej szalonej ekipy?


 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.