Kobieta poślubiła psa w programie telewizyjnym na żywo [WIDEO]

kobieta poślubiła psa

Kobieta poślubiła psa w programie telewizyjnym na żywo! Czy świat właśnie upada na głowę? Takie pytanie zadają sobie osoby, które oglądały brytyjski program telewizyjny „This Morning” na kanale ITV. Właśnie tam blisko 50-letnia kobieta zdecydowała się poślubić swojego psa – golden retrievera o imieniu Logan. Elizabeth całą chwilą była niezwykle przejęta. Ubrana w suknię ślubną panna młoda opowiadała, co popchnęło ją do takiego a nie innego kroku. Pies Logan rzecz jasna także ubrany był w elegancki smoking. Choć wiele osób patrzy na całe zajście z przymrużeniem oka, znaleźli się i tacy, którzy z podziwem spoglądają na miłość, jaką Elizabeth pokochała swojego czworonoga.

Kobieta poślubiła psa w programie telewizyjnym na żywo

Bezprecedensowa sytuacja miała miejsce w Wielkiej Brytanii w jednym z popularnych programów śniadaniowych. Mianowicie, 49-letnia Elizabeth postanowiła poślubić tam… swojego psa. Wszystko działo się na antenie stacji ITV podczas show na żywo pod tytułem „This Morning”.

Widzowie mieli prawo być nieco zszokowani, co zresztą w wielu przypadkach trwa do teraz. 49-letnia panna młoda ubrana była w tradycyjną białą suknię ślubną, natomiast jej pies przywdział elegancki, wyjściowy smoking. Co więcej, wszystko przypominało rzeczywistą imitację zaślubin. Choć na Elizabeth spadła fala krytyki, ta twardo stała przy swoim zdaniu i wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taki a nie inny krok.

ZOBACZ TAKŻE: INWAZJA MONSTRUALNYCH KLESZCZY WE FRANCJI! GIGANTY MOGĄ BYĆ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE DLA LUDZI – PRZENOSZĄ BOWIEM BARDZO GROŹNE, ZAKAŹNE CHOROBY. WYSTĘPUJĄ TAKŻE W INNYCH KRAJACH. JAK JE ROZPOZNAĆ?

Elizabeth wyjaśniła, że przez całe swoje życie nie miała szczęścia do facetów. Stąd pomysł o poślubieniu psa

49-latka, która poślubiła psa w programie telewizyjnym na żywo, starała się wytłumaczyć widzom swoją decyzję. Jak się okazało, Elizabeth nigdy wcześniej nie miała szczęścia do facetów. Portal foxnews.com podaje, jakoby kobieta w przeszłości była aż cztery razy zaręczona, a liczba randek sięgnęła trzycyfrowej liczby.

Czara goryczy przelała się jednak po jej ostatnim nieudanym związku, gdy okazało się, że jej partner prowadzi podwójne życie. To popchnęło ją do podjęcia tak niecodziennej decyzji.

Pies Logan miał być jej ukojeniem w najtrudniejszych momentach. Ich relacja znalazła zwieńczenie na ślubnym kobiercu.

źródło: foxnews.com