Kobieta na skuterze dwukrotnie potrąca tego samego człowieka [WIDEO]

Kobieta na skuterze

Kobieta na skuterze dwukrotnie potrąca tego samego mężczyznę! Nagranie które opublikowano w sieci, z jednej strony bawi, natomiast z drugiej – niepokoi. Czy rozkojarzona uczestniczka ruchu drogowego nie stanowi poważnego zagrożenia dla innych kierowców i pieszych? Z drugiej strony – poszkodowany także nie jest bez winy, gdyż szedł środkiem drogi. Zobacz nagranie!

Kobieta na skuterze dwukrotnie potrąca tego samego człowieka

Niektóre sytuacje na drodze bawią, inne uczą i pokazują jakich zachowań powinno się zdecydowanie unikać. Najpopularniejsze są te, gdzie kierowcy popełniają ewidentne błędy, a jak wiadomo – człowiek właśnie na błędach uczy się najlepiej. Dzięki nagraniom publikowanym w sieci, uczyć można się na szczęście nie na błędach swoich, a cudzych. Co jednak powiedzieć o sytuacji, gdzie kobieta prowadząca skuter w krótkim odstępie czasu dwa razy potrąca tą samą osobę? Jak wytłumaczyć to, co stało się na nagraniu poniżej? Zobaczcie sami tą jakże dziwną, ale dla niektórych zabawną sytuację:

Mężczyzna nie bez winy?

Zdarzenie jest naprawdę bardzo, ale to bardzo dziwne. Dziwi także fakt, że mężczyzna porusza się środkiem drogi, którą jeżdżą różnego rodzaju pojazdy. Internauci zauważają, że on także nie jest bez winy. Jak natomiast określić jazdę kobiety na skuterze?

Przy drugim potrąceniu, z maszyny spadła także ona a wszystko wyglądało już poważniej. Wokół od razu zaroiło się gapiów i chcących pomóc poszkodowanym ludzi. Co ciekawe, w wyniku potrącenia mężczyzny, większe obrażenia – jak wynika z nagrania – odniosła… kierująca skuterem. Co sądzicie o tej sytuacji?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.