Sophie Turner: Instagram, wiek, filmy, Joe Jonas. Co o niej wiadomo?

Sophie Turner mimo młodego wieku ma już na swoim koncie występu w uwielbianych przez widzów produkcjach. Dzięki nim zyskała fanów na całym świecie. W życiu prywatnym również układa jej się pomyślnie. Co wiadomo na temat pięknej i lubianej aktorki?

Sophie Turner wiek

Młoda gwiazda urodziła się 21 lutego 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Jako aktorka zadebiutowała w serialu, który prawdopodobnie przyniósł jej największy rozgłos. Mianowicie od 2011 roku wcielała się w rolę Sansy Stark w Grze o tron. Co ciekawe już na castingach poznała Maisie Williams– jej serialową siostrę, a ich przyjaźń trwa do dnia dzisiejszego. Kolejną ciekawostką jest fakt, że zdecydowała się na adopcję psa, którego właścicielką była w serialu. Tak więc rola ta wniosła naprawdę dużo do jej życia.

 

Sophie Turner filmy i seriale

Oprócz Gry o tron, pojawiła się również w filmach takich jak Trzynasta opowieść i dwóch częściach X-Mena. W filmie o Mrocznej Phoenix została obsadzona nawet w roli głównej bohaterki. Ciągle pracuje nad nowymi projektami. Dzięki wyjątkowej urodzie nie brakuje jej propozycji od producentów, co niewątpliwie cieszy także fanów aktorki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)

Sophie Turner i Joe Jonas

Dziewczyna mimo młodego wieku zdecydowała się poślubić wokalistę zespołu Jonas Brothers. Para zna się od 2016 roku, a już w maju tego roku postanowili wziąć ślub w Las Vegas. Natomiast w lipcu w jednym z zamków we Francji, odbyła się prawdziwa ceremonia, na której nie brakowało rodziny, przyjaciół i znajomych nowożeńców. Trzeba przyznać, że wyglądają ze sobą zjawiskowo, a w swoim towarzystwie uśmiech nie chodzi im z twarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)

Sophie Turner Instagram

Jej konto na Instagramie śledzi aż 14,9 miliona użytkowników tego serwisu! Jeśli chcesz do nich dołączyć jej profil znajdziesz pod nazwą @sophiet. Nie brakuje na nim zdjęć zakochanych. Tam też aktorka pochwaliła się fotografią ze ślubu i na bieżąco nagrywa relacje z jej życia.