Kilka praktycznych produktów, które wiele ułatwią

Nie brakuje wam na co dzień praktycznych gadżetów, które ułatwią codzienne funkcjonowanie, dzięki czemu zaoszczędzicie swój cenny czas? Z pewnością niektórzy z was chętnie się dowiedzą, co można sobie sprawić na przykład na początek nowego roku. Oto kilka praktycznych produktów, dzięki którym możecie sporo zyskać.

Kilka praktycznych produktów, które mogą wiele ułatwić w codziennym funkcjonowaniu

Nadszedł czas, kiedy pożegnaliśmy rok 2019 i trzeba zacząć planować 2020. Aby nie wkradł się chaos, na pierwszy rzut idzie kalendarz, czyli tzw. planner, dzięki któremu wszystkie ważne wydarzenia znajdą się pod ręką. Bądźmy szczerzy, nie jest łatwo zapamiętać wszystko, co nas czeka. W sieci i w sklepach ich nie brakuje. Dodatkowo, macie do wybory przeróżne wersje kolorystyczne, jak i różne wzory okładek.

Jak większość z was wie (niestety jeszcze nie wszyscy) sprawy ekologiczne mają się niezbyt dobrze. Walka z ociepleniem klimatu i zanieczyszczeniem plastikiem to ciągle alarmujące sprawy. Nie ma już czasu na wolne działanie, dlatego aby ograniczyć plastik zachęcamy do kupna kubków wielorazowego użytku lub butelek termicznych. W nich możesz pić kawę, którą przygotujesz w domu lub poprosić w kawiarni o przygotowanie jej i przelanie właśnie do takiej butelki. Nie zużyjesz jednorazowych kubków z plastikowymi nakrywkami. To świetna alternatywa dla plastikowych opakowań i oprócz kawy, dotyczy to również innych napojów! Natomiast w przypadku utrzymania czystości, warto sprawdzić naturalne tabletki czyszczące.

 

Dla leniuchów, którzy nie lubią zbyt często odkurzać czy myć podłóg mamy coś specjalnego. Czyszczące kapcie! Trochę humoru nie zaszkodzi, a sprawdzają się świetnie w szybkim sprzątaniu i są naprawdę ciche. Wystarczy chodzić po mieszkaniu i sprawa załatwiona.

Osoby, które noszą okulary mogą pomyśleć o silikonowych nakładkach na okulary, dzięki czemu nie będą tak często spadać z nosa. Co jeszcze, noszenie okularów będzie jeszcze bardziej komfortowe.

To może być świetne rozwiązanie dla każdego, kto chociaż raz stracił cierpliwość do nakładania prześcieradła na łóżko. Zapewne nieraz nałożyliście je na jeden róg, aby później strzeliło i cała wasza praca poszła na marne. Dlatego warto sprawdzić „szelki” lub tzw. klipsy, których zadaniem jest utrzymanie prześcieradła na właściwym miejscu. Przyznajemy, to może oszczędzić wiele nerwów.

Ostatnią rzeczą jest organizer do szafek. Dzięki niemu bielizna czy ubrania nie będą poniewierały się w szafie. Będą starannie poukładane, wszystkie na swoim miejscu, dobrze widoczne. Wiemy, że szafa jest zamykana, jednak po jej otwarciu byłoby miło mieć porządek i szybciej znaleźć ulubioną rzecz!

A jakie są wasze propozycje praktycznych produktów na co dzień?

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.