Jak pozbyć się kreta? Tego się nie spodziewasz! [WIDEO]

jak pozbyć się kreta

Jak pozbyć się kreta? W sieci pojawiło się nagranie, które od kilku dni bije rekordy popularności. Odtworzone zostało już miliony razy i wciąż nie przestaje zaskakiwać. Jaki sposób na uciążliwe szkodniki w ogrodzie znalazł pewien mężczyzna? Odpowiedź poniżej – tam też znajdziecie wideo z całą zarejestrowaną sytuacją. 

Jak pozbyć się kreta? Tego się nie spodziewasz! WIDEO

Krety bywają niezwykle uciążliwe – zwłaszcza dla osób, które pedantycznie podchodzą do zagospodarowania przestrzeni na własnych posiadłościach. Równo przycięta trawa, piękne alejki i świetnie zaprojektowane ogrody, to miejsca, gdzie kopce kretów nie są mile widziane. Zwierzęta te potrafią jednak być wyjątkowo natrętne i uciążliwe, a coraz to nowsze ślady ich bytowania pojawiają się dosłownie w mgnieniu oka. Jest wiele starych, sprawdzonych metod, które pozwalają na walkę z omawianymi szkodnikami. Pewną innowację w nierównej rywalizacji człowieka z kretem, zarejestrowała kamera znajdująca się na pewnej posiadłości. To po prostu trzeba zobaczyć:

ZOBACZ TAKŻE: KONTROWERSYJNY STRÓJ NA HALLOWEEN! KOBIETA PRZEBRAŁA SWOJEGO SYNKA ZA UPIORNEGO KLAUNA Z FILMU IT. W SIECI POJAWIŁY SIĘ GŁOSY KRYTYKI

Mężczyzna z pewnością nie tego się spodziewał

Sposób z petardami i zapałkami – choć mało humanitarny – jest często stosowany w walce ze szkodnikami w ogrodach. Jak jednak widać na powyższym nagraniu, nie zawsze wszystko pójdzie zgodnie z planem. Teraz pomysłowego mężczyznę czeka jeszcze więcej pracy, niż przy kilku krecich kopcach.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.