Jak wygląda Masa? W sieci krąży zdjęcie znanego świadka koronnego!

Jarosław Sokołowski "Masa"

Jarosław Sokołowski, pseudonim Masa to jeden z najpopularniejszych gangsterów i świadków koronnych w naszym kraju. Mężczyzna nie ujawnił swojej twarzy, a medialnie pokazuje się mając na sobie kominiarkę. Jak się okazuje, w sieci krąży zdjęcie, na którym Masa pozuje ze znaną gwiazdą polskiego show-biznesu, odsłaniając swoją twarz.

Kilka słów o Jarosławie Sokołowskim

Jarosław Sokołowski, pseudonim Masa urodził się w 1962 roku w Pruszkowie. Na przełomie lat 80. i 90. rozpoczął swoją działalność przestępczą, wstępując w szeregi mafii pruszkowskiej. Brał udział w napadach, legalizacji kradzionych samochodów czy wymuszeniach. W 1993 roku został oskarżony o gwałt. Ostatecznie rzekoma ofiara wycofała się ze swoich zeznań, a Masa został zatrzymany w 1999 roku za wymuszenie rozbójnicze. W areszcie spędził zaledwie 5 miesięcy, po których wyszedł na wolność i rozpoczął współpracę z prokuraturą. Masa stał się wówczas świadkiem koronnym, a dzięki jego zeznaniom udało się zatrzymać kilka osób związanych z zarządem mafii pruszkowskiej.

ZOBACZ TAKŻE: FACEBOOK I INSTAGRAM ZNIKNĄ Z UNII EUROPEJSKIEJ?

Jak wygląda Masa?

Bycie świadkiem koronnym nie tylko przyczyniło się do pomocy służbom i schwytania pozostałych gangsterów. Decyzja o podjęciu współpracy z prokuraturą i policją niewątpliwie wpłynęła na wzrost popularności Masy, który podążając za ludzką ciekawością, postanowił wydać kilka książek skupiających się na świecie mafijnym. Książki okazały się absolutnym sukcesem, podobnie jak spotkania autorskie i liczne wywiady. Podczas wszystkich wystąpień, Jarosław Sokołowski nigdy nie pokazywał swojej twarzy. Mężczyzna zawsze chronił swój wizerunek, ubierając kominiarkę.

Jak się okazuje, w Internecie można znaleźć naprawdę wiele. Kiedy Masa przez cały czas ukrywał swój wizerunek, dziennikarz Krzysztof Stanowski dotarł do zdjęcia Sokołowskiego, na którym nie ma kominiarki. Żeby tego było mało, pozuje ze znaną celebrytką Dominiką Tajner – córką Apoloniusza Tajnera i byłą żoną Michała Wiśniewskiego.

„Z lewej twarz „ukrywającego się” Masy, z prawej oczy „ukrywającego się” Masy. Można połączyć i jest komplet. Przytula się do niego Dominika Tajner, która najwidoczniej uznała, że to taki fajny misio, który wprawdzie niszczył życie ludzi, ale dzisiaj da się przy nim zarobić” – napisał na swoim Twitterze Krzysztof Stanowski.

źródło: wikipedia.org, twitter.com, zdjęcie – unsplash.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.