Gwiazda Playboya kandydatką na prezydenta Chorwacji

gwiazda playboya

Gwiazda Playboya kandydatką na prezydenta Chorwacji! Jak się okazuje, była modelka popularnego czasopisma zapowiedziała swój start w przyszłorocznych wyborach prezydenckich w Chorwacji. Choć kandydatura kobiety w tymże kraju nikogo z pewnością nie dziwi – zaskakujący jest program wyborczy, który już teraz ogłasza Ava Karabatić. Wielu osobom może się on nie spodobać, gdyż jest niezwykle kontrowersyjny.

Gwiazda Playboya kandydatką na prezydenta Chorwacji

Kobieta jako głowa państwa? W tych czasach to nic dziwnego, a właśnie choćby w omawianej Chorwacji, aktualnie to stanowisko także zajmuje kobieta. Jak jednak wiadomo, już w lutym przyszłego roku odbędą się tam kolejne wybory prezydenckie. W nich udział pragnie wziąć była gwiazda popularnego magazynu dla panów – mianowicie, chodzi tutaj o jednego z króliczków Playboya. Prezydentem Chorwacji chce bowiem zostać Ava Karabatić. 31-latka poza odważnymi sesjami, jest także aktorką i występowała w kilku filmach, w tym w znanych chorwackich produkcjach.

ZOBACZ TAKŻE: POTWORNE ZNALEZISKO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ! NADPALONE CIAŁO KOBIETY ZNALEZIONE W KRZAKACH PRZY SPORYM OSIEDLU

Zaskakujący program wyborczy byłej gwiazdy Playboya

Poza dość zaskakującą kandydaturą, kobieta szokuje także poglądami politycznymi. Okazuje się bowiem, że modelka w razie wygrania wyborów, pragnie w Chorwacji zalegalizować marihuanę a także… prostytucję. Uważa, że miałaby ona zasilić budżet państwa, gdyż jest niezwykle dochodowa. Poza tym, kandydatka jest skłonna do zdelegalizowania aborcji po 6 miesiącu ciąży.

Skąd taka kandydatura? Jak przyznaje sama zainteresowana, polityka to jej druga miłość.

źródło zdjęcia: minareport.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.