Głównym bohaterem animacji dla Disney+ został gej – po raz pierwszy w historii

głównym bohaterem animacji

Głównym bohaterem animacji dla Disney+ został gej – i to po raz pierwszy w historii. W sieci opublikowano także zwiastun epizodu, o którym mowa. Jasno z niego wynika, w jakim kontekście przedstawiono całą fabułę. Film nosi nazwę „Out” a za jego produkcję odpowiada Pixar Animation Studios. O wszystkim na łamach swojego portalu pisze serwis wirtualnemedia.pl.

Głównym bohaterem animacji dla Disney+ został gej – bezprecedensowa sytuacja w historii

Platforma Disney+ z pomocą Pixar Animation Studios, zdecydowała się na bardzo odważny ruch. Choć w obecnych czasach nie powinno to już dziwić – portal wirtualnemedia.pl podaje, że to pierwsza taka decyzja w historii omawianej platformy i studia produkcyjnego. Mianowicie, głównym bohaterem filmu o tytule „Out” jest gej, który jednak boi się o tym powiedzieć swoim rodzicom. Cała animacja trwa zaledwie 9 minut, ale w tym czasie sprawnie przechodzi przez całą opowieść, która traktuje o geju i jego partnerze – ci natomiast chcą przeprowadzić się do większego miasta. Sprawy jednak komplikują się, gdy synowi w przeprowadzce pomóc chcą rodzice – rzecz jasna nie mający pojęcia o tym, kto jest życiowym partnerem ich dziecka. To powoduje szereg niespodziewanych i często nerwowych sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: WAKACJE NAD POLSKIM MORZEM W TYM ROKU? TO MOŻLIWE – ALE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ, ŻE NA PLAŻĘ WEJDZIE AŻ 3 RAZY MNIEJ OSÓB, NIŻ BYŁO TO MOŻLIWE DOTYCHCZAS. DLACZEGO? CZY LICZENIE LUDZI NA PLAŻY JEST W OGÓLE MOŻLIWE? ILE ODSTĘPU NA PLAŻY?

Zwiastun innowacyjnej produkcji Pixar – zobacz wideo!

Jak już wcześniej wspomniano, w sieci pojawił się zwiastun omawianej, krótkiej animacji. Jak wynika z zapowiedzi, twórcy obrali bardzo odważny kierunek. Problem, z jakim mierzyć będzie musiał się główny bohater, pokazano wprost – bezkompromisowo.

Wielu zastanawia się, z jakim odbiorem na całym świecie spotka się animacja przygotowana przez studio Pixar. Przedsmakiem z pewnością jest zapowiedź, którą można obejrzeć poniżej. W serwisie YouTube opublikowano ją 10 dni temu i do tej pory zdążyła zgromadzić aż ćwierć miliona wyświetleń.

źródło: wirtualnemedia.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.