Ewakuacja na filmie Joker! Powodem dziwnie zachowujący się mężczyzna

ewakuacja na filmie joker

Ewakuacja na filmie Joker! Widzów jednej z głośniejszych produkcji ostatnich miesięcy, na pokazie w Long Beach w Kalifornii przestraszył dziwnie i niepokojąco zachowujący się mężczyzna. Skonsternowani ludzie obecni w kinie, sami postanowili opuścić salę. Na miejscu po pewnym czasie pojawiła się policja.

Ewakuacja na filmie Joker! Dziwnie i niepokojąco zachowujący się mężczyzna wystraszył ludzi

Amerykańskie społeczeństwo jest zastraszone? Takie informacje pojawiają się bardzo często, jednakże są ku temu pewne przesłanki. Po niedawnych strzelaninach, głośno było choćby o panice która wybuchła na ogromnym placu w jednym z tamtejszych miast. A wszystko tylko dlatego, że rury wydechowe w motocyklu wydały odgłos przypominający strzały. Teraz samodzielną ewakuację przeprowadzili widzowie nowego filmu Joker. Wszystko działo się w Long Beach (Kalifornia). Pierwsze informacje jakie dostała policja, mówiły o strzelnianie, jednakże na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Powodem dla którego ludzie opuścili salę kinową, była dziwnie zachowująca się osoba.

ZOBACZ TAKŻE: MAFIA GRZYBOWA? POJAWIA SIĘ CORAZ WIĘCEJ GŁOSÓW O OKRADANIU GRZYBIARZY! NADLEŚNICTWO OSTRZEGA

Mężczyzna miał plecak i podejrzliwie spoglądał na innych widzów

Całą sytuację w swoich mediach społecznościowych opisała także policja z Long Beach. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że obawy obecnych na seansie budził mężczyzna z plecakiem, który stał w pobliżu wyjścia ewakuacyjnego i przyglądał się podejrzliwie wszystkim zgromadzonym na sali. Dla wielu jest to powód prozaiczny, jednakże sytuacja z USA pokazuje, jak poważnie podeszła do wszystkiego spora grupa ludzi.

Policja sprawdziła mężczyznę oraz dokładnie przeszukała między innymi zawartość jego plecaka. Okazało się jednak, że nie miał przy sobie zarówno broni, jak i innych niebezpiecznych przedmiotów. Tym niemniej wylądował w areszcie – był bowiem poszukiwany listem gończym. Zapewnia się jednak, że zupełnie niezwiązanym z sytuacją, która miejsce miała w kinie.

Film Joker budzi skrajne emocje. Strachu najadły się także władze kina w Huntington Beach – tam trafiła groźba, którą wszyscy wzięli na poważnie. Wiązała się oczywiście z najnowszym Jokerem. Po wszystkim kino zamknięto na jeden dzień.

źródło zdjęcia: radiotimes.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.