Ekstremalne metamorfozy Alex z „Chłopaków do wzięcia”! Poznajecie?

Alex z Chłopaków do wzięcia

W programie „Chłopaki do wzięcia” poznaliśmy wielu bohaterów. Jednym z nich był Adam Kozłowski, który wystąpił w towarzystwie swojego brata bliźniaka Maćka, stylizującego się na kobietę. Obecnie ma na imię Alex, a metamorfoza, którą przeszedł zaskakuje. Poznajcie tą niesamowitą historię!

Adam i Maciek Kozłowscy

Adam i Maciek lata temu regularnie pojawiali się w telewizji. Brali udział w licznych castingach, a ich udział mogliśmy zobaczyć m.in. w „Mam Talent” czy „Rozmowy w Toku”. Niewątpliwie największą popularność przyniósł im jednak u dział w „Chłopakach do wzięcia”. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że Maciek pragnie być kobietą.

ZOBACZ TAKŻE: ANASTASIA JEST POSIADACZKĄ NAJWIĘKSZYCH POLICZKÓW NA ŚWIECIE – MAMY JEJ ZDJĘCIA SPRZED OPERACJI PLASTYCZNYCH!

Metamorfoza Maćka

Początkowo Maciek zapuścił włosy i zafarbował je czarno. Eksperymentował z makijażem oraz nietuzinkowymi stylizacjami. Po czasie stwierdził, że oczekuje od życia więcej i postanowił zmienić płeć. Dziś ma na imię Alex, a za sobą ma mnóstwo zabiegów.

Alexandra przyznaje, że obecnie czuje się w 100% kobietą. Jest po terapii hormonalnej, a także wielokrotnie poprawiała swój wygląd korzystając z medycyny estetycznej. Mowa konkretnie o kilkukrotnym powiększeniu ust, wypełnieniu doliny łez i bruzd wargowo-nosowych, wstrzyknięciu botoxu między brwi czy zabiegu na czoło z użyciem lasera frakcyjnego.

Ponadto Alex uwielbia eksperymentować z fryzurami, a na swojej głowie miała już wiele kolorów. Całkiem niedawno lubowała się w blondzie oraz niebieskich i różowych pasemkach.

To jednak nie koniec przemiany Alex. Gwiazda zdecydowała się popracować nieco nad swoją sylwetką i jak sama poinformowała, schudła aż 40 kg. Trzeba przyznać, że przemiana jest niezwykle spektakularna.

Alex wyznała, że utratę wagi zawdzięcza pewnemu „eliksirowi życia”, o którym wkrótce być może powie nieco więcej.

Jak oceniacie metamorfozę Alex?

 

źródło: Instagram.com, 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.