Anastasia Pokreshchuk pokazała zdjęcie sprzed lat – jak wyglądała przed operacjami?

Anastasia Pokreshchuk

Anastasia Pokreshchuk zaskakuje internautów od dawna. Influencerka pochodząca z Ukrainy regularnie poddaje się licznym zabiegom i operacjom plastycznym. Kolejne wizyty w tureckiej klinice plastycznej przestają zaskakiwać, a ciągle zmieniający się wizerunek nie przestaje być na językach internautów. Koniecznie zobaczcie, jak Anastasia prezentowała się w wieku 16 lat!

Anastasia Pokreshchuk gwiazdą internetu

Trudno zliczyć ilość operacji i zabiegów, którym poddała się Ukrainka. Uwagę niewątpliwie przyciągają jej nienaturalne duże policzki, wypełnione usta, a także charakterystyczne różowe, przedłużane włosy. Ponadto modelka wszczepiła sobie w brzuch implanty imitujące mięśnie i wysportowaną sylwetkę, powiększyła piersi oraz pośladki, a także poprawiła swój uśmiech. Mówi się, że Anastasia jest posiadaczką największych policzków na świecie.


ZOBACZ TAKŻE: CZŁOWIEK „KOSMITA”  PONOWNIE ZSZOKOWAŁ WSZYSTKICH – TYM RAZEM POSTANOWIŁ… WYCIĄĆ SOBIE DZIURĘ W BRODZIE!

Anastasia regularnie odwiedza jedną z najpopularniejszych klinik plastycznych na świecie, znajdującą się w Istambule w Turcji. Trzeba przyznać, że gwiazda jest ich regularną pacjentką, co powoli przestaje dziwić. Kobieta uwielbia zmieniać swój wizerunek, którym dumnie chwali się w sieci. Obecnie influencerka ma 32 lata, a swoją urodę poprawia od blisko 14 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anastasiia👑 (@_just__queen_)

Nie da się ukryć, że ciesząca się ogromną popularnością modelka przykuwa wzrok i wzbudza ciekawość. Nic więc dziwnego, że jej konto na Instagramie śledzi prawie 300 tys. osób! Zapewne wielu z nich ciekawi, jak prezentowała się Anastasia zanim poszła pod nóż. Gwiazda postanowiła rozwiać wszystkie wątpliwości i opublikowała swoje zdjęcie, na którym ma 16 lat. Wówczas była w pełni naturalna. Zobaczcie, jak wielką metamorfozę przeszła!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anastasiia👑 (@_just__queen_)

Post gwiazdy wywołał prawdziwą burzę w sieci, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część internautów zgodnie stwierdziła, że w naturalnej wersji prezentowała się pięknie, inni zaś uznali naturalność za nudę, komplementując modelkę za obecny wygląd.

Jak oceniacie metamorfozę Anastasii?

 

źródło: Instagram Anastasi Pokreshchuk

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.