Dwulatek pali 40 papierosów dziennie! SZOK!

 

Być może część z Was już widziała to nagranie, jednak w dalszym ciągu wywołuje ono skrajne emocje. Ten chłopiec ma dopiero dwa lata, a już wypala 40 papierosów dziennie! Mało tego! Jego matka sama kupuje mu papierosy!

 

Jesteśmy pewni, że 100 % z Was poczuje oburzenie oglądając to wideo. Jednak jak widzicie na nagraniu, matka chłopca najwyraźniej nie widzi w tym nic złego…

Cała historia zaczęła się w momencie, kiedy 2-latek sam zaczął podnosić z ziemi niedopałki, które leżały obok straganu jego matki. Już po kilku dniach obserwowania przechodniów, mały chłopiec zauważył, że to co zbierał nadaje się do palenia.

I tak się zaczęła jego przygoda z nałogiem. Chłopiec uzależnił się od tytoniu.

Jednak straszniejsze jest to, że przechodnie uznają to za śmieszny żart i sami kupują mu papierosy, aby nakręcić filmiki jak chłopiec pali.

Dwulatek pali 40 papierosów dziennie!

Rapi ma 2 latka i najczęściej przesiaduje na motorach obok straganu swojej mamy. Tam właśnie realizuje swoje nowe hobby. Siedząc w tym miejscu wypala nawet 40 papierosów dziennie!

Małemu chłopcu nie przeszkadza smród papierosów – nawet się nie krztusi. Wygląda jakby robił to od lat. Dookoła wszyscy go nagrywają i widać, że ten widok sprawia im radość.

Na filmie widać też uśmiechniętą matkę chłopca, której najwyraźniej zupełnie nie przeszkadza to co robi jej syn.

Jak sama przyznała, kupuje mu dwie paczki papierosów dziennie tylko po to, aby Rapi nie wpadł w szał.

35-letnia matka chłopca podkreśla, że jej syn robi się agresywny, gdy nie ma papierosów. Dodała, że jeżeli zabroni mu palenia, to będzie płakał przez cały dzień.

„Moje dziecko jest przyzwyczajone do palenia podczas picia kawy i jedzenia ciasta. Palił codziennie przez około dwa miesiące. Jeśli nie dam mu papierosa, wpadnie w szał. Nie wiem dlaczego on tyle pali, ale nie mogę odmówić mu, gdy prosi o papierosa. Nawet ja nie palę tak często jak on. Palę tylko w pracy. On przeważnie popija papierosa kawą”.

Ta sytuacja jest naprawdę tragiczna. Przecież chyba wszyscy są świadomi do czego prowadzi palenie papierosów u dorosłych, a co tu dopiero mówić o organizmie 2-letniego dziecka!

Rodzice chłopca powiedzieli jednak, że wezmą go do lekarza, aby ten spróbował pomóc mu zerwać z nałogiem.

Na koniec chcielibyśmy podkreślić, że Indonezja ma jeden z najwyższych wskaźników jeżeli chodzi o populację palaczy. Liczba palaczy w tym kraju ciągle rośnie. Według statystyk około 9% niepełnoletnich osób pali każdego dnia.