Dwóch mężczyzn z USA oskarżonych o… próbę upicia aligatora

dwóch mężczyzn

Dwóch mężczyzn z USA oskarżonych o – uwaga – próbę upicia aligatora! Choć wszystko brzmi jak żart z komedii niskich lotów, sytuacja miała miejsce naprawdę. Całe zajście wydarzyło się na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Czyn śmiałków został nagrany, trafili oni w ręce policji.

Dwóch mężczyzn z USA oskarżonych o próbę upicia aligatora

Do niecodziennej sytuacji doszło w USA na Florydzie. Zgłoszenie którym zajmowali się tamtejsi funkcjonariusze, jest o tyle nieprawdopodobne, że brzmi wręcz jak żart. Okazuje się jednak, że wszystko rzeczywiście miało miejsce, a dowodem w sprawie jest nagranie. Posiada je jednak tylko policja, a wielu ubolewa, że nie ujrzało ono światła dziennego. Będący prawdopodobnie pod wpływem alkoholu dwaj mężczyźni w wieku 22 i 27 lat, spacerując napotkali przy drodze aligatora. Jako, że mieli przy sobie jeszcze trochę alkoholu, postanowili podzielić się nim właśnie ze zwierzęciem.

ZOBACZ TAKŻE: TRAGICZNE INFORMACJE Z NIEMIEC – STRZELANINA PRZY SYNAGODZE, WYBUCHAŁY GRANATY. TRWA OBŁAWA NA NAPASTNIKÓW, KILKA OFIAR ŚMIERTELNYCH CAŁEGO ZAJŚCIA

Wlewali aligatorowi piwo do gardła – aresztowała ich policja

Jeden z mężczyzn próbował obezwładnić zwierzę. Gdy to się udało, do jego pyska zaczęto wlewać alkohol. Z pewnością cały wybryk obu śmiałkom uszedłby na sucho, gdyby nie fakt, że sfilmowana sytuacja dotarła do policjantów. Funkcjonariusze bardzo szybko rozpoznali podejrzanych i aresztowali ich. Sprawą oburzyły się także środowiska miłośników dzikich zwierząt w regionie. 

Policja postawiła obu mężczyznom zarzut nielegalnego schwycenia aligatora. Ci wyszli jednak z aresztu za kaucją. Najważniejsze, że ostatecznie nic złego nie stało się ani im, ani zwierzęciu.

źródło zdjęcia: youtube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.