Daniel Magical wyszedł z więzienia! Zawalczy na FAME MMA 5?

 

W środowisku internetowym Daniel Magical jest bardzo znanym patostreamerem. Właśnie opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za pobicie. Podobno Magical, a właściwie Daniel Zwierzyński pojawi się na gali FAMME MMA 5.

Wszyscy dokładnie pamiętają jego debiut w formule MMA na gali FAME MMA 2, kiedy to przegrał walkę z Rafonixem łamiąc sobie nogę. Niedługo później trafił do zakładu karnego za pobicie.

Daniel Magical wyszedł z więzienia!

Przed weekendem Daniel opuścił areszt i za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedział swoim fanom, jak było w „zamknięciu”.

View this post on Instagram

Siema Kochani wróciłem 😀 , ja pienie, ale dymy , zwiedziłem cztery więzienia , w Gdańsku, w Grudziądzu , w Bydgoszczy i na koniec beczka Toruń. Zamkneli mnie ze złamaną nogą z jednym butem . Powiem tak w wiezięniu dzieje się źle, spotkałem bardzo dużo widzów i ludzi którzy chcą, abym powiedział jak jest. Sam osobiście nie miałem opieki medycznej 0 rehabilitacji.Dzięki osadzonym, którzy mi pomagali dochodziłem do siebie. Tam jest zupełnie inne życie.Ostatnie dni dzieliłem puszki jedzenia na 5, ponieważ chłopaki jedli już chleb ze solą. Kochani cieszcie się każdą chwilą wolności, to jest najważniejsze, tym bardziej, że wczoraj była rocznica Powstania Warszawskiego. Pracownicy czyli oddziałowi jak to się mówi G… dokończcie w komentarzach.Pytali OOO ile dostałeś za walke bla bla . Dużo mnie spotkało przygód siedziałem z Recydywą 15 lat i jechałem w konwoju z mordercą żony co 12 x ją ugodził nożem dużo gadać ! Walczymy o swoje z rodziną w tym roku zostaliśmy zaatakowani strasznie.. Jutro fotka z moją Kochaną Mamą pozdrawiamy was i czekajcie na kolejne info nie ma co pisać, to trzeba przeżyć i opowiedzieć. !! Wieźniowie, to też ludzie mają ciężko i szacun za wytrwałość ! PDW

A post shared by Daniel Zwierzyński (@danielmagical) on

„Siema Kochani wróciłem 🙂 , ja pienie, ale dymy, zwiedziłem cztery więzienia, w Gdańsku, w Grudziądzu, w Bydgoszczy i na koniec beczka Toruń. Zamknęli mnie ze złamaną nogą z jednym butem. Powiem tak w więzieniu dzieje się źle, spotkałem bardzo dużo widzów i ludzi którzy chcą, abym powiedział jak jest. Sam osobiście nie miałem opieki medycznej 0 rehabilitacji. Dzięki osadzonym, którzy mi pomagali dochodziłem do siebie. Tam jest zupełnie inne życie. Ostatnie dni dzieliłem puszki jedzenia na 5, ponieważ chłopaki jedli już chleb ze solą. Kochani cieszcie się każdą chwilą wolności, to jest najważniejsze, tym bardziej, że wczoraj była rocznica Powstania Warszawskiego. Pracownicy czyli oddziałowi jak to się mówi G… dokończcie w komentarzach. Pytali OOO ile dostałeś za walkę bla bla.. Dużo mnie spotkało przygód siedziałem z Recydywą 15 lat i jechałem w konwoju z mordercą żony co 12 x ją ugodził nożem dużo gadać! Walczymy o swoje z rodziną w tym roku zostaliśmy zaatakowani strasznie. Jutro fotka z moją Kochaną Mamą pozdrawiamy was i czekajcie na kolejne info nie ma co pisać, to trzeba przeżyć i opowiedzieć!! Więźniowie, to też ludzie mają ciężko i szacun za wytrwałość! PDW” – (pisownia oryginalna).

Nie wiadomo kto będzie kolejnym przeciwnikiem Magicala na FAME MMA 5. Jeżeli faktycznie pojawi się w klatce, to z pewnością niedługo poznamy jego przeciwnika. Kolejna gala FAME MMA 5 już we wrześniu!