Ciążowa sesja zdjęciowa znanego rapera – muzyk spodziewa się dziecka?

Lil Nas X

W sieci wybuchła prawdziwa burza. Ciążowa sesja zdjęciowa rapera Lil Nasa X wzbudziła niemałe kontrowersje. 22-latek opublikował zdjęcia eksponując swój sporych już rozmiarów, ciężarny brzuch. Czy jednak muzyk rzeczywiście spodziewa się dziecka? 

Ciążowa sesja zdjęciowa

Lil Nas X to znany amerykański raper i autor tekstów. Największą sławę zawdzięcza kawałkowi „Old Town Road”, który cieszy się ogromną popularnością. Co więcej, utwór przebił się do trendów TikToka co sprawiło, że kariera muzyka rozwinęła się w ekspresowym tempie. Jego płyta sprzedała się w ogromnym nakładzie – blisko 10 mln krążków w samych Stanach Zjednoczonych, uzyskując tym samym status diamentowej płyty.

ZOBACZ TAKŻE: ZNANY JASNOWIDZ PRZERAŻA. WKRÓTCE PRZYJDZIE NAM SZUKAĆ SCHRONÓW?

Jeśli chodzi o życie prywatne, artysta publicznie wyznał, że jest gejem. Co ciekawe, oznajmij całemu światu swoją orientację 30 czerwca 2019 roku, czyli w ostatni dzień miesiąca Dumy LGBT. Mężczyzna nie wspominał jednak nic o zmianie płci, dlatego jego najnowsza sesja zdjęciowa wzbudziła ogromne kontrowersje. Raper opublikował bowiem zdjęcia, na których zaprezentował swój ciążowy brzuch.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONTERO (@lilnasx)

Warto jednak zauważyć, że już za kilka dni, bo 17 września odbędzie się premiera płyty rapera. Szybko okazało się, że ciążowa sesja miała wypromować krążek i sprawić, by było o nim głośno. W rzeczywistości cała sesja zdjęciowa to jeden, wielki fotomontaż. 22-latek sam wpadł na taki pomysł i po czasie przyznał, że wszystko to ustawka.

Pomyślałem: „O mój Boże, to jest niesamowite”, więc natychmiast zadzwoniłem do mojej stylistki. Zareagowała w następujący sposób: „Wow, te kropki idealnie się łączą. Twój album. Twoje dziecko”. Rzeczywiście traktowałem ten projekt jak dziecko, dlatego zdecydowałem się na sesję ciążową – wyznał Lil Nas X w rozmowie z People.

Jak przyznał sam 22-latek, nowa płyta to jego dziecko.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONTERO (@lilnasx)

źródło: instagram.com, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.