Youtuber wydał 80 tys. zł, by zorganizować wesele bezdomnym – ceremonia okazała się… porażką! [WIDEO]

Wesele osób bezdomnych

Znany youtuber postanowił zorganizować uroczysty ślub oraz wesele parze bezdomnych. Na ceremonii pojawiło się również dużo znajomych nowożeńców, jednak jak się okazało z czasem, pomysł ten nie był trafiony. Wiele osób upiło się do nieprzytomności, a właściciele sali skarżyli się wszy, które pojawiły się w ich lokalu. 

Wesele bezdomnych osób

Youtuber, którego kanał znajdziecie pod nazwą Prawdziwa Dynamika Interakcji cieszy się sporą popularnością, a jego kontrowersyjne filmy liczą sobie nawet setki tysięcy wyświetleń. Tym razem na kanale pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć ślub i wesele dwójki bezdomnych. Twórca w serwisie YouTube przeznaczył na całą ceremonię blisko 80 tys. zł.

Spędziłem dużo czasu, chodząc po mieście oraz dzwoniąc do różnych fundacji, aby znaleźć odpowiednią parę osób; takich, którzy próbują wyjść na prostą, a ponad to łączy ich uczucie i chcieliby wziąć ślub – uczta weselna miała być pewnego rodzaju symbolem i impulsem do zmiany. W końcu z idealną do tego celu parą skontaktował mnie Caritas – wyznał youtuber w rozmowie z serwisem o2.pl

ZOBACZ TAKŻE: CIĄŻOWA SESJA ZNANEGO RAPERA – CZY 22-LETNI RAPER RZECZYWIŚCIE WKRÓTCE URODZI DZIECKO?! [ZDJĘCIA]

Uroczystość zorganizowano na wysokim poziomie. Po ślubie parę przetransportowano helikopterem na luksusową salę balową. Nie zabrakło orkiestry grającej muzykę na żywo, tortu, smacznych potraw i oczywiście mocnego alkoholu.

Na weselu pojawiło się mnóstwo znajomych młodej pary. Na opublikowanym nagraniu widać, jak wszyscy się cieszą, jedzą, piją i tańczą. Po czasie jednak sytuacja nieco wymknęła się spod kontroli, ponieważ niektórzy z gości przesadzili z ilością spożytego alkoholu. Ponadto wesele musiało zakończyć się przed czasem, ponieważ jak się dowiadujemy, na sali pojawiło się mnóstwo wszy i insektów, a lokal po zabawie musiał zostać zdezynfekowany.

Właściciel obiektu dobrze wiedział, na co się pisze, a nawet, chcąc sobie zrobić darmową reklamę, zapytał mnie, czy nie będzie mi przeszkadzać jeśli zaprosi na wesele telewizję TVN. Kompletnie nie zgadzam się z jego decyzją o przedwczesnym zakończeniu imprezy. Obawiam się, że kierowały nim uprzedzenia wobec osób bezdomnych – słychać nawet na moim filmie, jak nazywa gości weselnych „zgnilizną” – skomentował sprawę youtuber w rozmowie z o2.

Film z wesela możecie zobaczyć poniżej:

Co o tym myślicie?

źródło: o2.pl, youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.