Chcieli zrobić zdjęcie na fontannie – zniszczyli ją i odeszli [WIDEO]

chcieli zrobić zdjęcie

Chcieli zrobić zdjęcie na fontannie – zniszczyli ją i odeszli! W sieci pojawiło się bulwersujące nagranie, pokazujące lekkomyślność a zarazem nic innego jak po prostu wandalizm. Wszystko prawdopodobnie z powodu chęci zrobienia efektownego zdjęcia. Sprawy nie poszły jednak po myśli turystów. Poza tym, że omal nie zrobili sobie krzywdy, to kompletnie zniszczyli stojącą w centrum, przykuwającą uwagę fontannę. Internauci w swoich osądach są bezlitośni i wzywają do tego, aby winowajcy ponieśli odpowiednie konsekwencje swoich czynów. Nagranie można zobaczyć poniżej!

Chcieli zarobić zdjęcie na fontannie – zniszczyli ją i odeszli! Internauci zbulwersowani

Choć o takie wakacje jak niegdyś, w tym roku będzie zdecydowanie trudniej – mowa tutaj rzecz jasna o światowej pandemii koronawirusa – gdzieniegdzie turyści powoli budzą się do życia. O tym, że ich działalność bywa szkodliwa, wie niemal każdy. Często, kosztem naginania przepisów, a nawet niszczenia mienia, zwiedzający robią wszystko, aby wywieźć z odwiedzanego miejsca jak najlepsze ich zdaniem wspomnienia. Tym samym znane są przypadki zabierania ze sobą do domu części wystaw, tudzież innych przedmiotów przypominających o obecności w danym miejscu.

Do naruszeń dochodzi także choćby podczas robienia zdjęć. Często mowa o miejscach, na które nie wolno wchodzić lub ich dotykać. W sieci pojawiło się nagranie, na którym jednak osoba wcielającą się w główną rolę przeszła sama siebie. Tym razem ucierpiała niczego niewinna fontanna.

ZOBACZ TAKŻE: KIM DZONG UN ŻYJE I MA SIĘ DOBRZE? W SIECI POJAWIŁO SIĘ ZNAMIENNE NAGRANIE, MAJĄCE BYĆ KU TEMU DOWODEM. NIE WSZYSCY DAJĄ JEDNAK WIARĘ W JEGO AUTENTYCZNOŚĆ. JAKA JEST PRAWDA?

Wspięła się z dzieckiem na plecach na fontannę, a następnie upadła z wysokości i zdewastowała budowlę. W sieci pojawiło się nagranie – obejrzyj je!

Tym razem przez lekkomyślność ludzi ucierpiała fontanna. Niewiele jednak brakowało, aby poważnych obrażeń doznali także sami ludzie widoczni na filmie, co przez niektórych już nazwane zostało karmą.

Na wideo opublikowanym w serwisie Liveleak.com, widać kobietę z małym dzieckiem, która dziarsko wspina się na fontannę. Celem całego przedsięwzięcia prawdopodobnie było zrobienie sobie efektownego zdjęcia. Problemy pojawiły się jednak przy schodzeniu z wysokości. Konstrukcja nie wytrzymała i runęła, roztrzaskując się na kawałki. Przy wszystkim ucierpieć mogła także kobieta oraz małe dziecko – wydaje się jednak, że oni ze wszystkiego ze wszystkiego wyszli bez szwanku. Fontanną jednak już się nie zainteresowali.

Wideo o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

źródło: Liveleak.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.