Bójka na polskiej drodze! Kierowca z BMW wpadł w furię [WIDEO]

Bójka na polskiej drodze! Jak widać, potworne upały dają o sobie znać nawet w ruchu drogowym. Być może to właśnie przez nie kierowcy są nadpobudliwi i w taki a nie inny sposób starają się rozwiązywać konflikty. Tym razem zarejestrowano niezwykle agresywne zachowanie mężczyzny prowadzącego BMW. Zobacz wideo z tego burzliwego zajścia.

Bójka na polskiej drodze – kierowca BMW w akcji – WIDEO

Dziwnym trafem, po raz kolejny swoją frustrację na innym kierowcy wyładował posiadacz BMW. Stereotypowe myślenie o tej marce może powoli wychodzi z mody, jednak filmy takie jak, ten nie pozostawiają złudzeń dlaczego tak w istocie jest.

Kierowca Pandy miał zajechać drogę

Co było powodem tak gwałtownej reakcji kierującego BMW? Jak podają niektóre źródła, kierowca Fiata Pandy miał zajechać drogę swojemu oponentowi, co mogło doprowadzić do kolizji i wjechania w barierki. Sytuacja nie jest jednak dobrze widoczna na filmie. Co jednak by się nie stało – reakcja agresywnego mężczyzny była zupełnie nie na miejscu i zdaje się – mocno przesadzona.

Czarne BMW przy pierwszej lepszej okazji zajechało drogę Fiata. Zbulwersowany kierowca wybiegł z niemieckiego pojazdu, uderzając i kopiąc w drugie auto. Całość zdarzenia nagrywała kamera uczestnika ruchu drogowego, który podążał za kłócącymi się ludźmi.

To był jednak dopiero początek. Gdy siedzący w Pandzie człowiek chciał otworzyć drzwi swojego samochodu, agresor bardzo impulsywnie je zamknął, przy okazji przeraźliwie krzycząc. Gdy kierowcy Pandy udało się oswobodzić, doszło do rękoczynów. Wszystko wyglądało dramatycznie i niebezpiecznie.

Co może grozić za takie zachowania?

Summa summarum, wściekły kierowca BMW po nieprzyjemnej wymianie zdań z nagrywającym całe zajście człowiekiem, nieco się uspokoił. Pojawia się jednak pytanie – czy agresywnemu mężczyźnie może coś grozić za takie zachowanie?

Okazuje się, że jak najbardziej. Była to jawna napaść, co zresztą idealnie zarejestrowała kamera. Nagrane zostały także numery rejestracyjne BMW. Kierujący Pandą może w takim razie śmiało zgłosić sprawę na policję. 

Jak informuje autor nagrania – właśnie takich kroków podjął się zaatakowany kierowca Fiata.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.