Akcja WoshWosh – zbierają buty, odnawiają i oddają bezdomnym

Akcja WoshWosh pokazuje, że można wspierać najbardziej potrzebujących. Wystarczą chęci i wspólna praca, aby zrobić coś, co może dać nadzieje na lepsze jutro. Dlatego wspomniana firma, która na co dzień zajmuje się czyszczeniem, naprawą czy przerabianiem butów postanowiła wspomóc ludzi bezdomnych. Zbierają buty, doprowadzają je do porządku i przekazują dalej. 

WoshWosh – czyszczenie, naprawa obuwia

WoshWosh to marka, która kieruje się zasadą zero waste i chce przekonać ludzi, że istnieje szansa na odnowienie butów nie do poznania. Nie warto wyrzucać ich do kosza, gdyż można dać im drugie życie. To zwraca również uwagę na ciągłą potrzebę kupowania nowych rzeczy, co na świecie nadal jest praktykowane w nadmiarze. Firma oferuje czyszczenie, naprawę, odnowę obuwia. Dodatkowo, usługi szewskie oraz custom.

Może warto oddać buty w takie miejsca i ponosić je dłużej, zamiast kupować nowe?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jaki ojciec taki syn – dosłownie. Trampki #converse taty i syna po customie. _____ #woshwosh #red #custom #szewcwarszawa #szewc #warszawa #renowacjabutów

Post udostępniony przez WoshWosh – dbamy o Twoje Buty (@woshwosh.pl)

Akcja WoshWosh – zbiórka butów dla bezdomnych

Akcja pod hasłem „Przynieś buty dla bezdomnego” to już druga taka edycja. Podczas pierwszej udało się zebrać aż 1082 par butów, które odnowiono i przekazano potrzebującym. Bo właśnie na tym to polega. Aktualnie, od 4 do 18 listopada można oddać w wybranych punktach buty, których już nie potrzebujemy lub te, które po prostu chcemy oddać. Akcja trwa aż 2 tygodnie, więc jest spora szansa na sukces!

ZOBACZ TAKŻE: NOWE LOGO FACEBOOKA – PROSTE, SUROWE, ZMIENIAJĄCE KOLORY

Można to zrobić zanosząc obuwie do sklepów znajdujących się w Warszawie, Gdańsku czy Lublinie. Całą listę znajdziecie tutaj.

Poniżej można zobaczyć jakie cuda potrafią zdziałać w WoshWosh.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nie wyrzucaj, naprawiaj! Drugie życie #martens 🙀 #woshwosh #buty #shoes #zerowaste #czyszczenie #bordo #ekologia #ecolife

Post udostępniony przez WoshWosh – dbamy o Twoje Buty (@woshwosh.pl)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.