Agresywny kierowca najpierw stworzył zagrożenie na drodze, a później… sięgnął po kij bejsbolowy! [WIDEO]

Agresywny kierowca

Niepokojące wydarzenia miały miejsce na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Radoczy. Agresywny kierowca poruszający się samochodem Kia Sorento najpierw wykonał manewr dynamicznego wyprzedzania, po czym zatrzymał pojazd. Jeszcze bardziej niebezpiecznie zrobiło się wtedy, kiedy kierowca wysiadł trzymając w ręce kij bejsbolowy. Nagranie z tych wydarzeń trafiło do sieci i rozgrzało internautów do czerwoności.

Agresywny kierowca z kijem bejsbolowym

W miejscowości Radoczy w województwie małopolskim, na drodze krajowej nr 28 doszło do niebezpiecznej sytuacji, wynikającej ze sprzeczki dwóch kierowców. Mężczyzna poruszający się samochodem Kia Sorento dynamicznie wyprzedził autora nagrania, po czym zdecydował się zatrzymać. Agresywny kierowca wysiadł z samochodu trzymając w ręce kij bejsbolowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a między mężczyznami ostatecznie nie doszło do konfrontacji, ponieważ autor filmu w ekspresowym tempie wbił bieg wsteczny i oddalił się na bezpieczną odległość.

ZOBACZ TAKŻE: PATOINFLUENCER ŚMIERTLENIE POTRĄCIŁ PIESZEGO 

Kierowca drugiego pojazdu udzielił krótkiego wywiadu Gazecie Krakowskiej, podczas którego wyznał, że kierowcę SUVa zauważył już wcześniej w lusterku. Mężczyzna miał poruszać się z ogromną prędkością.

Kiedy mnie wyprzedzał, spotkaliśmy się wzrokiem i pokazałem gest pukania się w czoło z komentarzem, że troszkę go pogięło wyprzedzać w takim miejscu – powiedział kierowca pojazdu.

Nagranie z tych wydarzeń trafiło do sieci od razu rozgrzało internautów do czerwoności.

Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a liczni internauci zgodnie przyznali, że tego typu sytuacje powinno zgłaszać się na policję. Ponadto kilka osób zwróciło uwagę na agresywne zachowanie kierowcy, które mogłoby wskazywać na zażycie przez niego środków odurzających.

Zakładam, że pan z KII nie jest zawodowym zawodnikiem w jakimś polskim klubie baseballowym, poza tym kij nie wygląda na to by był z tych profesjonalnych, więc warto zgłosić to do odpowiednich służb.

Tak mu się spieszyło, że nagle znalazł czas na to, zeby się zatrzymać. Moze zależało mu na tym, zeby zaprezentować swój wspaniały ubiór? Skąd w ludziach taka agresja to ja nie wiem, ale koleś nadaje się na kaftan bezpieczeństwa i do Tworek.

Tak poważnie to od razu tel na 112, podejrzenie, że pijany, naćpany i czekać na przyjazd patrolu, oczywiście udostępnić nagranie – czytamy w komentarzach.

 

źródło: youtube.com, Gazeta Krakowska

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.