9 milionów dolarów za morderstwo. 18-latka zamordowała swoją najlepszą przyjaciółkę!

 

Od zawsze mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają i że nie są najważniejsze w naszym życiu, jednak jak się okazuje nie dla wszystkich, ponieważ niektórzy dla pieniędzy zrobią wszystko i to dosłownie. Są ludzie, którzy dla pieniędzy mogą posunąć się do najbardziej okrutnych czynów.

Dzisiaj chcemy opisać Wam pewną historię, która jest tak przerażająca, że aż ciężko uwierzyć, ze wydarzyła się naprawdę.

9 milionów dolarów za morderstwo!

18-letnia Denali Brehmer pochodząca z Anchorage na Alasce poznała w internecie pewnego tajemniczego milionera. Tyler w maju tego roku zaczął namawiać dziewczynę do zbrodni.
Nastolatka miała od niego otrzymać 9 milionów dolarów za morderstwo. Musiała jednak nagrać film oraz zrobić zdjęcia. Obiecano jej także dodatkowe pieniądze za nagrania z gwałtów na nieletnich.

Zadania do wykonania 18-latka otrzymywała za pośrednictwem internetu oraz smsów. Jak się okazało, Denali była w stanie zrobić wszystko dla takich pieniędzy.

Zrobiła to.

Pomogły jej w tym 4 koleżanki, którym obiecała pewną część pieniędzy. Za namową 18-latki dziewczyny skuszone pieniędzmi zgodziły się.

Morderstwa dokonała na początku czerwca. Denali zaprosiła na pieszą wycieczkę swoją najlepszą przyjaciółkę Cynthię Hoffman. Ta bez zawahania zgodziła się niczego nie podejrzewając.

Do morderstwa doszło nad rzeką, gdzie 19-latka została skrępowana taśmą, a dodatkowo zaklejono jej usta, aby nie było słychać jej krzyków. Zginęła od strzału w tył głowy, a jej ciało wrzucono do rzeki.

Oczywiście Denali wszystko nagrała.

Drugie życzenie milionera również zostało zrealizowane. Nastolatka nie potrafiła oprzeć się dodatkowej gotówce, dlatego tym razem ofiarami Denali padły dzieci w wieku 8, 9 oraz 15 lat. Gwałty na nieletnich zostały uwiecznione na nagraniach, które następnie zostały przesłane milionerowi.

Jak się pewnie domyślacie, 18-latka nie dostała nawet złamanego grosza. Padła ofiarą głupiego żartu, a milionerem z internetu okazał się 21-letni troll internetowy – Darin Schilmiller.

Policja szybko wpadła na trop dziewczyny. Wszystkie osoby zamieszane w tę sprawę, zostały oskarżone o morderstwo oraz tworzenie i rozpowszechnianie materiałów pornograficznych.

Przypominamy, że w USA poszczególne wyroki kumulują się. Bardzo prawdopodobne, że 18-letnia Denali Brehmer resztę życia spędzi w więzieniu.

Władze Alaski apelują:

„Internet może przynosić wiele dobrego, może też być jednak bardzo mrocznym miejscem, rodzice powinni więc monitorować, co ich dzieci robią online”.