89-letni Bernie Ecclestone spodziewa się kolejnego dziecka. Matką piękna 44-latka

89-letni bernie ecclestone

89-letni Bernie Ecclestone spodziewa się kolejnego dziecka! Były szef Formuły 1 ogłosił tę informację wraz z partnerką, 44-letnią piękną Fabianą Flosi. Kolejny potomek miliardera na świat ma przyjść w nadchodzące wakacje – w okolicach lipca. Będzie to czwarta pociecha Berniego. Biznesmen ma jeszcze trzy córki, a najstarsza z nich – Deborah – ma 65 lat. Z całego świata, poza płynącymi w stronę 89-latka gratulacjami, można także doszukać się komentarzy osób pełnych zdziwienia, a nawet niezrozumienia dla takiego obrotu spraw. Ecclestone cieszy się jednak, że w końcu doczeka się pierwszego syna.

89-letni Bernie Ecclestone spodziewa się kolejnego dziecka. Matką piękna 44-latka z Brazylii

Świat sportu i biznesu obiegły niezwykle interesujące informacje. Mianowicie, znany i lubiany 89-letnie Bernie Ecclestone spodziewa się kolejnego już dziecka. Tym razem w końcu doczeka się syna. Były szef Formuły 1 ogłosił, że narodziny potomka planowane są na lipiec tego roku. Do tej pory mężczyzna miał same córki – ale za to aż trzy. Wszystkie z nich są jeszcze z poprzednich związków miliardera. Najstarsza z nich, Deborah, ma 65 lat. Między nią a nowym bratem będzie zatem dość spora różnica wieku. Ecclestone nie widzi w tym jednak nic złego i bardzo się cieszy, że w końcu doczeka się chłopca. Razem z Fabianą Flosi, swoją żoną, podkreśla jednak, że ma nadzieję, iż jego syn nie będzie próbował swoich sił w wyścigach F1.

ZOBACZ TAKŻE: DZIADEK ODEBRAŁ Z PRZEDSZKOLA CUDZE DZIECKO! DZIEWCZYNKA NIE PROTESTOWAŁA. O POMYŁCE DOPIERO W DOMU ZORIENTOWAŁA SIĘ BABCIA

Były szef Formuły 1 nie widzi w zaistniałej sytuacji nic dziwnego. Zarówno jemu, jak i matce dziecka, zależy tylko na tym, aby maluch urodził się zdrowy

Bernie Ecclestone nie przejmuje się głosami krytyki. W wywiadach dla zagranicznej prasy podkreśla, że najważniejsze dla niego i jego partnerki, jest zdrowie malucha.

Miliarder obecną partnerkę – panią Flosi – poślubił w 2012 roku. Oboje znali się jednak wcześniej, jeszcze z czasów wspólnych interesów. Narodziny potomka Berniego Ecclestone będą z pewnością wielkim wydarzeniem.

źródło: Daily Mail