23-latka wychowuje jedenaścioro dzieci – planuje kolejne!

23-latka wychowuje jedenaścioro dzieci

23-letnia Christina urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 17 lat. Obecnie wychowuje już jedenaścioro dzieci, jednak wraz ze swoim 56-letnim mężem marzy o jeszcze większej rodzinie. 

Christina Ozturk wychowuje jedenaścioro dzieci

Ta niesamowita historia miała swój początek w Batumi. To właśnie tam Chritstina pochodząca z Moskwy poznała dużo starszego Galipa Ozturka. Między parą szybko zaiskrzyło i postanowili się pobrać. Oboje od zawsze marzyli o dużej rodzinie, dlatego wspólnie postanowili spełnić swoje pragnienie. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w sposób naturalny, natomiast kolejne dzieci to efekt pomocy surogatek. Warto dodać, że para mieszka w Gruzji, gdzie od kilkunastu lat korzystanie z usług surogatek jest legalne. W efekcie od marca 2020 roku do stycznia 2021 roku, rodzina Christiny i Galipa powiększyła się o dziesięcioro pociech.


ZOBACZ TAKŻE: OGROMNA METAMORFOZA 15-LETNIEJ DARII – MATKA DWÓJSKI DZIECI PRZEKAZAŁA KOLEJNE SZOKUJĄCE INFORMACJE!

Galipa Ozturk to właściciel świetnie prosperującej sieci hoteli, dzięki którym zarabia krocie. To właśnie dzięki zarobionym przez niego pieniądzom udało im się stworzyć tak dużą rodzinę. Warto bowiem podkreślić, że koszt wynajęcia surogatki w Gruzji kosztuje około 33 tys. zł. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Christina przyznaje, że zajmowanie się tak liczną gromadką dzieci to spore wyzwanie, dlatego w opiece pomaga jej niania. Młodej matce zależy, aby dzieci wychowywane były według jej zasad. Co ciekawe, każde z dzieci ma założony swój własny dziennik, gdzie widnieją wytyczne związane z opieką, ilością snu, posiłkach, a nawet długościach spacerów.

Christina zdradziła, że wraz z mężem planują mieć jeszcze większą rodzinę. Nie wykluczają, że kolejne dziecko urodzi sama.

Nie wiem, ile ostatecznie będziemy mieć dzieci, ale dziesięcioro to na pewno nie koniec. Zawsze marzyliśmy o ogromnej rodzinie i ten sen się właśnie spełnia – wyznała w jednej z rozmów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Niestety ich życie nie jest w pełni usłane różami. 23-latka zdradziła, że musi mierzyć się z ogromną falą hejtu.

Niektórzy piszą do mnie, że nasza planeta i tak jest przeludniona, sugerują, że żyję na koszt bogatego mężczyzny i bawię się w dom. To nie jest zabawa, tylko prawdziwe życie. Chcę dla moich dzieci wszystkiego, co najlepsze – powiedziała.

 

źródło: plotek.pl, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.