10-latka zaszła w ciążę – rodzina myślała, że… przytyła!

w wielkiej brytanii 10-latka zaszła w ciążę

Szok w Wielkiej Brytanii! 10-latka zaszła w ciążę, natomiast poród miał miejsce, kiedy dziewczyna ukończyła 11. rok życia. Tym samym stała się najmłodszą matką w historii Wysp. Rodzina oraz osoby z otoczenia młodej matki twierdzą, że nie mieli pojęcia o ciąży. Wszyscy sądzili, że po prostu… przytyła. Sprawą zainteresowała się opieka społeczna, a ponadto wszczęto śledztwo. 

10-latka zaszła w ciążę

Do zaskakujących wydarzeń doszło w Wielkiej Brytanii. Jak informuje The Sun, 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko. Co więcej, świeżo upieczona mama zaszła w ciążę mając zaledwie 10 lat. Do porodu doszło w 7. miesiącu, a dziecko przyszło na świat dzięki cesarskiemu cięciu. Na ten moment nie wiadomo kto jest ojcem nowo narodzonego dziecka.

11-latka twierdzi, że do samego porodu nie miała pojęcia o tym, że jest w ciąży i co więcej, prawdopodobnie nie wie nawet, kto jest ojcem jej dziecka. Tej samej wersji trzyma się również rodzina oraz osoby z otoczenia dziewczynki. Wszyscy byli przekonani, że 11-latka po prostu przytyła

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA W CIĄŻY. URODZI DZIECKO MODELCE. JAK TO MOŻLIWE?

Zarówno matka jak i dziecko są zdrowe.

W tym wieku istnieje większe ryzyko urodzenia dziecka z niską masą urodzeniową, ryzyko stanu przedrzucawkowego, przedwczesnego porodu i wielu infekcji – poinformowała dok. Carol Cooper.

Sprawa jest niezwykle niepokojąca, dlatego zainteresowała się nią m.in. opieka społeczna. Ponadto wszczęto śledztwo w sprawie.

 

Warto wspomnieć, że do tej pory za najmłodszą matkę w Wielkiej Brytanii uznawano Tressę Middleton, która urodziła dziecko mając zaledwie 12 lat. Jej ciążą była efektem gwałtu ze strony jej własnego brata. Do tych wydarzeń doszło w 2006 roku. 8 lat później na Wyspach odnotowano kolejny poród 12-latki. Ojcem dziecka okazał się 13-latek. Tym samym para stała się najmłodszymi rodzicami w historii Wielkiej Brytanii.

 

źródło: The Sun, se.pl, wiadomosci.radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.