Mężczyzna w ciąży. Urodzi dziecko modelce. Jak do tego doszło?

mężczyzna w ciąży

Mężczyzna w ciąży! Urodzi dziecko znanej modelce. Jak to jednak możliwe? O całej sprawie od pewnego czasu rozpisują się światowe media. Wielu uważa, że wszystko jest akcją marketingową i łatwym skokiem na sławę i pieniądze. Okazuje się jednak, że nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek oszustwie. Para rzeczywiście spodziewa się dziecka, a wszystko można wyjaśnić w bardzo łatwy sposób. Za pomocą mediów społecznościowych, zakochani dzielą się z obserwującymi ich osobami postępami w ciąży mężczyzny.

Mężczyzna związany z modelką urodzi jej dziecko. Jak do tego doszło?

Mężczyzna w ciąży? Ta bezprecedensowa historia jest prawdziwa i dzieje się na naszych oczach. Wielu zastanawia się – jak to w ogóle jest możliwe? Okazuje się jednak, że odpowiedź jest łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać.

Mianowicie, mowa o pewnej parze – tworzą ją Danna Sultana oraz będący w ciąży Esteban Landrau. Danna urodziła się jako mężczyzna, jednak po operacji zmiany płci uważa się za kobietę i tak też się przedstawia. Zupełnie odwrotnie wszystko wyglądało w przypadku Estebana. Ten urodził się kobietą, jednakże od zawsze czuł się mężczyzną. Przeszedł operację zmiany płci i teraz przedstawia się jako mężczyzna. Tym sposobem okazało się, że Esteban jest w ciąży. O wszystkim zrobiło się bardzo głośno, gdy para pochwaliła się spodziewanym potomstwem w mediach społecznościowych. Wszystko – zapewne przez niecodzienny widok – wprawiło internautów w zdumienie.

ZOBACZ TAKŻE: JEDNAK NIE 1000 A 500 ZŁOTYCH BONU WAKACYJNEGO? RZĄD WPROWADZA KOLEJNE ZMIANY ZWIĄZANE Z DODATKOWYMI PIENIĘDZMI PRZEZNACZONYMI NA WYPOCZYNEK. OTRZYMAJĄ JE TYLKO RODZINY Z DZIEĆMI…

Esteban jest już w 8. miesiącu ciąży. Na razie wszystko przebiega bez większych komplikacji

Niecodzienny widok mężczyzny z brzuchem ciążowym stał się tematem wielu dyskusji. Para jednak wygląda na szczęśliwą i systematycznie chwali się nowymi zdjęciami, przy okazji otwarcie mówiąc o przebiegu ciąży. Ta jak dotąd nie obfituje w poważne komplikacje.

Esteban jest już w 8. miesiącu ciąży i niebawem urodzi. Jak się okazuje, potomkiem pary będzie chłopiec. Portal wprost.pl podaje, że zakochani wybrali już dla niego imię – będzie nazywać się Ariel.

źródło: Instagram, wprost.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.