Agnieszka Sienkiewicz: z mężem, wiek, dzieci, Instagram, ślub, w ciąży

Agnieszka Sienkiewicz to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek. Dzięki występom w ulubionych serialach telewidzów, zdobyła ich sympatię i stała się naprawdę lubiana. Jeśli chcecie dowiedzieć się kilka ciekawostek o jej życiu prywatny, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Agnieszka Sienkiewicz wiek

Aktorka urodziła się 19 lipca 1984 roku. Pochodzi z Mrągowa. Wykształcenie sceniczne zdobyła w Policealnym Studium Teatralnym przy Teatrze imienia Stefana Jaracza w Olsztynie. Obecnie związana jest przede wszystkim z warszawskim Teatrem Kwadrat oraz Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu. Seriale, w jakich zagrała to Plebanie, Klan oraz Agentki. Jednakże największą popularność zyskała jako Katarzyna Mularczyk w M jak miłość. Co więcej występuje w Przyjaciółkach.

 

Agnieszka Sienkiewicz z mężem

Kobieta związana jest z Mikołajem Gauerem. Po ślubie, który miał miejsce 27 maja 2017 roku do swojego nazwiska dodała to, które ma jej mąż. Para wzięła cichy ślub i o całej ceremonii jej fani dowiedzieli się dopiero później. Zdjęciami z ceremonii pochwalili się dopiero w pierwszą rocznicę zawarcie związku małżeńskiego. Mężczyzna jest podobno właścicielem jeden z sieci aptek w Łodzi, aktorka natomiast prowadzi swój sklep z odzieżą dla dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Agnieszka Sienkiewicz dzieci

Para ma dwójkę dzieci. Ich pierwsza córka Zofia urodziła się 6 kwietnia 2016 roku, natomiast druga – Maria – przyszła na świat kilka dni temu. Zdjęciem z nowym członkiem rodziny gwiazda pochwaliła się na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. Oczywiście gratulacji ze strony fanów nie było końca. Trzeba przyznać, że córki Gauerów odziedziczyły niezwykłą urodę po mamie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Agnieszka Sienkiewicz Instagram

Konto aktorki na Instagramie znajdziecie pod nazwą @agnieszka_sienkiewicz_official. Aktualnie obserwuje ją 300 tysięcy użytkowników. Oprócz profesjonalnych zdjęć w eleganckich stylizacjach i makijażu są tam również naturalne i bardziej prywatne zdjęcia. Co więcej nie brakuje tam motywujących opisów, a także dawki pozytywnej energii. Nie ma się co dziwić, że tyle telewidzów ją uwielbia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@agnieszka_sienkiewicz_official)