Z czego znana jest Angelika Mucha? Jak zyskała tylu fanów?

Angelika Mucha to influenserka, która w Internecie znana jest pod pseudonimem Littlemonster 96. Prowadzi kanał na Youtube, występuje w programach telewizyjnych i podróżuje po świecie. Czytając ten artykuł dowiesz się z czego znana jest młoda gwiazdka Instagrama!

Wiek, pochodzenie i wykształcenie

Youtuberka urodziła się w 1998 roku, a więc niedawno świętowała 21 urodziny. Pochodzi z Katowic, ale nie jest to miejsce, gdzie najczęściej można ją spotkać. Po maturze rozpoczęła studia na kierunku amerykanistyka. Osobiście niejednokrotnie odwiedziła już Stany zjednoczone i przyznaje, że jej miejscem na Ziemi jest Los Angeles.

Instagram i blog

Na profilach społecznościowych znajdziemy ją pod nazwą littlemonster96. Może pochwalić się aż 1,5 miliona obserwujących. Angelika chętnie dzieli się tam zdjęciami z podróży, festiwali i współpracy z różnymi znanymi markami. Nie ukrywa także sympatii jaką darzy Justina Biebera i chętnie relacjonuje próby spotkania go na żywo. Warto zaznaczyć, że spotkała go już dwa razy, a po koncerciee gwiazdy w Krakowie, nawet dotknęła jego ręki. W filmach opowiada o trendach kosmetyczny i robi haule zakupowe. Nagrywa również vlogi z podróży do różnych zakątków świata.

Występy w programach telewizyjnych

Na swoim koncie Littlemonster ma już udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie partnerował jej Rafał Maserak. Niestety nie udało im się dostać do finału. Wzięła udzie również w programie Agent Gwiazdy, w edycji w której mierzyły się ze sobą takie sławy jak np. Edyta Górniak, czy Andrzej Gołota.

Wydanie książki

Angelika Mucha jest zafascynowana swoim idolem do tego stopnia, że razem z Kubą Biskupskim wydała o nim książkę. Nosi ona tytuł Justin Bieber. Powrót na szczyt. Ciężko określić w jakim celu to zrobili, być może ma ona być hołdem oddanym artyście.

Chociaż nie każdy wie, z czego znana jest Angelika Mucha, nie można odmówić jej popularności, a fani, których ma świadczą o tym, że jej życie i codzienne relacje z niego muszą być naprawdę interesujące!

źródło zdjęć: instagram.com