Czy Natalia Lieber zostanie nową gwiazdą programu Projekt Lady?

Już dzisiaj rusza kolejna, 4 edycja programu TVN Projekt Lady! Specjalnie dla Was przyjrzeliśmy się jednej z ciekawszych uczestniczek tej serii. Czy Natalia Lieber zostanie damą i zwycięży program? Tego dowiemy się w przeciągu kilku tygodni!

Uczestniczki Projekt Lady sezon 4

Producenci obiecują, że tak wulgarnych i nieokiełznanych uczestniczek nie było w żadnej z edycji programu. Swoim stylem bycia maja doprowadzać do szału swoje mentorki. Jedną z dziewczyn, które dostały szansę na zmianę swojego życia jest Natalia Lieber. To 22 letnia studentka dziennikarstwa, która mieszka w Warszawie.

Czym się interesuje?

Jak sama twierdzi jej pasją są zabiegi medycyny estetycznej. Nie wyobraża sobie, jak jej życie wyglądałoby bez kwasu hialuronowego i przedłużanych włosów. Co więcej przez wszystkie zmiany, jakich dokonała w swoim wyglądzie, prawie w ogóle nie przypomina siebie z przeszłości. Jest świadoma, że sumy pieniędzy, jakie na to przeznacza są dosyć duże, nie wzbudza w niej to natomiast żadnych emocji.

Studentka dziennikarstwa ma szansę zostać gwiazdą nowej edycji?

Natalia studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Według niej umożliwia jej to poznawanie nowych ludzi i odwiedzanie ciekawych miejsc. Oprócz tego sama określa się mianem pozytywnej gaduły i barwnej postaci w szarej otaczającej ją rzeczywistości.

Życie prywatne

Koleżanki są jedynie tłem dla jej barwnej osobowości, dlatego że przez całe życie musiała się wyróżniać i w każdej dziedzinie być numerem jeden. Jej mama jest projektantką, a tata pracuje poza granicami kraju. Dziewczyna przekonana jest, że sama da sobie radę w każdej sytuacji, a żadne wyzwanie nie jest jej straszne.

Natalia Lieber Instagram

Natalia na Instagramie bardzo aktywnie prowadzi swoje konto. Można tam wyszukać jej profil pod nazwą @natalialauralieber.

Jak zareaguje na zmiany?

Podczas trwania programu, każda z uczestniczek przejdzie metamorfozę i jej wygląd ulegnie zmianie. Jak zareaguje na to 22-latka, skoro tak wielką wagę przywiązuje do wyglądu? Czy Natalia Lieber zostanie nową gwiazdą 4 edycji Projekt Lady? Bez wątpienie przekonamy się już niebawem!

źródło zdjęć: instargram.com