Twoja twarz brzmi znajomo 12 sezon. Kiedy premiera, kto wystąpi?

Wiemy, kto wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo 12 sezon! Będziemy mieli przyjemność zobaczyć naprawdę wielkie gwiazdy! Wystąpi między innymi Ewelina Lisowska jak również Łukasz Zagrobelny. Kiedy będzie następna edycja programu? Jaka jest całkowita lista uczestników?

Twoja twarz brzmi znajomo kto wystąpi?

Wiemy już, że w tym sezonie Twoja twarz brzmi znajomo 12 będziemy mogli zobaczyć słynną piosenkarkę, Ewelinę Lisowską. Kogo jeszcze? Robert Koszucki, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Ptasińska, Jeremi Sikorski, Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka-Klynstra, a także  Ewelina Ruckgaber. To właśnie ich będziemy mieli przyjemność oglądać w następnej edycji tego programu rozrywkowego!

 

Kiedy premiera następnego sezonu programu?

Z początkiem września wyjdzie pierwszy odcinek programu! Już za niecałe 2 miesiące będziemy mogli na nowo przeżywać niesamowite emocje wraz z uczestnikami! Oprócz tego, mamy dla was kolejną dobrą wiadomość. Jeśli lubiliście jury w poprzedniej edycji, to mamy dla was również pozytywną nowinę. Jej skład się nie zmieni! Dla tych, którzy nie wiedzą do końca na czym polega program, mamy krótkie przypomnienie. Gwiazdy będą musiały wcielić się w bardzo sławnych piosenkarzy, niekoniecznie polskich. Całkowita kwota nagrody jest przekazywana na cele charytatywne! Bezsprzecznie jest to świetna wiadomość!

źródła zdjęć: teleshow, Instagram

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.