Jeremi Sikorski w Twoja twarz brzmi znajomo! [WIEK,INSTAGRAM]

Niebawem startuje mowa edycja show Polsatu, które podbiło serca widzów. Producenci zdradzili już, kogo zobaczymy w nowym sezonie. Jak poradzi sobie Jeremi Sikorski w Twoja twarz brzmi znajomo? Kim jest ten młody chłopak i jak stał się popularny? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule poniżej.

Jeremi Sikorski wiek

Chłopak urodził się 20 kwietnia 1999 roku. Zajmuje się wykonywaniem i tworzeniem muzyki. Co więcej na swoim koncie ma role w Teatrze Muzycznym Roma, a więc odnajduje się równie dobrze w aktorstwie. Można powiedzieć, że muzykalność ma we krwi, ponieważ miał z nią do czynienia od najmłodszych lat. Jego rodzice również są muzykami. Wspominają oni, że ich syn zanim zaczął mówić nucił pod nosem usłyszane wcześniej melodie.

 

Jeremi Sikorski piosenki

Rodzice zapisali go do szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na skrzypcach, altówce i fortepianie. Jako samouk nauczył się grać na gitarze. Od 2006 roku współpracował z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie zagrał w Akademii Pana Kleksa oraz Aladynie. Jest autorem trzech albumów studyjnych. W 2014 roku zadebiutował na rynku muzycznym utworem Bez niej nie byłoby nas. Kolejny singiel, który przypadł do gustu jego fanom zatytułowany jest Analogia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JEREMI (@jeremisikorski)

Jeremi Sikorski w Twoja twarz brzmi znajomo

Jak widać umiejętności młodego wokalisty mogą zaskoczyć niejednego widza. Czy zaplecze muzyczne pozwoli mu lepiej wcielać się w role znanych piosenkarzy, których przypadnie mu udawać? Niewątpliwie pomoże mu urok osobisty i gra aktorska wyniesiona z teatru. A Wy, jak oceniacie jego szanse na wygraną w programie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JEREMI (@jeremisikorski)

Jeremi Sikorski Instagram

Jego konto na Instagramie obserwuje aż 395 tysięcy użytkowników. Znajdziecie je pod nazwą @jeremisikorski. Mimo aktywności na tym serwisie, artysta nie zdradza wszystkich szczegółów ze swojego życia. Ciągłą niewiadomą jest, kim jest jego dziewczyna. Co prawda dodał z nią zdjęcie, ale nie widać na nim twarzy, a także brakuje oznaczenia. Bezsprzecznie zastanawiają się nad tym przede wszystkim fanki Sikorskiego.