Top Model sezon 8! Kiedy następna edycja programu?

Top Model to niewątpliwie największe modowe show wyświetlane w polskiej telewizji. Pokazuje, że piękno nie zna rozmiaru ubrania, a wzrost nie gra żadnej roli. Jedyne co się liczy, to: osobowość, ambicja, a także charyzma. Do tej pory TVN wyemitowało już 7 sezonów! Top Model sezon 8, kiedy będzie i czy w ogóle? Przekonajcie się sami!

Top Model

Serial jest doskonałym odzwierciedleniem tego, co dzieje się w obecnym świecie mody. Pokazuje, że nie tylko doskonałe ruchy na wybiegu i nienaganne zdjęcia są ważne. W dzisiejszych czasach, równie ważna jest umiejętność posługiwania się social media. Osoby, które wygrały poprzednie edycje, bezsprzecznie je posiadały. Przypominamy wam poprzednich zwycięzców: Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuza Kołodziejczyk, Osi Ugonoh, Radek Pestka oraz Patryk Grudowicz. To właśnie oni są laureatami tego programu! Może nie wiadomo, kto zostanie następnym Top Model, ale jesteśmy pewni, kto zasiądzie w jury. Będziemy mieli przyjemność oglądać Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę, no i oczywiście Dawida Wolińskiego. Wspierać ich przez cały czas trwania sezonu będzie Michał Pirog!

Top Model sezon 8 kiedy?

Jesienią roku 2018 TVN wypuścił sezon 7 programu Top Model. Czy w tym roku na jesień możemy spodziewać się tego samego? Nieprzerwanie od roku 2010 serial był emitowany. Wyjątkiem był rok 2012, kiedy to Top Model nie trafił na antenę. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, czy Top Model sezon 8 w ogóle się odbędzie. Jednak patrząc na jego przeszłość oraz ogromną oglądalność, możemy się spodziewać, że tak. Także z niecierpliwością czekamy jesieni tego roku.

Top Model sezon 8 uczestnicy

Na temat uczestników następnej edycji, również nie ma żadnych informacji. Jednak są pogłoski, że chętni na wygraną, wysyłają już swoje zgłoszenia internetowe. Przypominamy, kto wystąpił w 7 edycji programu: Sophie Reich, Magdalena Przybielska, Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki, Natalia Gorączka, Daria Dąbrowska, Michał Borzuchowski, Julia Frankowicz, Szymon Reich, Piotr Muszyński, Oliwia Zasada, Żaklina Ta Dinh, Franciszek Strąkowski, a także Anna Markowska. Tych 14 finalistów trafiło do domu modelek. Katarzyna Szklarczyk wygrała poprzednią edycję i już może się pochwalić niemałą karierą w zawodzie!

Zobacz, czego nie zobaczyliście w TVN! Katarzyna Szklarczyk miała groźny wypadek, cudem wystąpiła w finale!

źródła zdjęć: Glamour,

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.