Up To Date Festival 2019 – line-up, bilety[najważniejsze informacje]

Kolejny ważny punkt na festiwalowej mapie. Takie wydarzenia muzyczne są mile widziane i z pewnością wiele osób zdecyduje się na wzięcie udziału. Połączenie artystów reprezentujących elektronikę po tych, którzy od wielu lat działają na rapowej scenie. Mowa o Up To Date Festival. 

Up To Date Festival

Pierwszą edycję zorganizowano w 2010 roku. Co ciekawe, festiwal organizują młodzi ludzie, którzy uzyskali wsparcie od Urzędu Miasta w Białymstoku (ponieważ tam odbywa się festiwal) oraz dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu Podlasia. To ogromne wsparcie i ułatwienie w zorganizowaniu takiego eventu. Dzięki temu stwarzają możliwość uczestniczenia w najlepszych imprezach w kraju. Oprócz koncertów, będzie można tam zobaczyć liczne instalacje, pokazy sztuki czy audiowizualne prezentacje. Ciężko znaleźć coś w podobnym klimacie do tej imprezy.

Up To Date Festival 2018

Poprzednia edycja odbyła się 7-8 września w Białymstoku. Organizatorzy przygotowali liczne niespodzianki m.in. można było pooglądać krótkometrażowe filmy w ramach akcji Filmowe Podlasie Atakuje! Dla fanów mody oraz dla tych, którzy chcieli zakupić rzeczy związane z festiwalem, mogli skorzystać z Up To Date Shop i zakupić kilka perełek. Dodatkowo podczas tej edycji wystąpili: Dwa Sławy, Aisha Devi Live, Kamp!, Teste Live, Goldie czy Kuba Sojka Live. 

Up To Date Festival 2019 bilety line-up

Tegoroczna edycja to dziesiąta z kolei okazja, aby dołączyć do społeczności Up To Date. Dodatkowo, w tym roku czekają nas liczne atrakcje jak i wspaniali artyści. To aż 4 dni muzycznych szaleństw, a dokładna data przypada na 5-8.09.2019 roku. Dlatego trzeba naładować energię i ruszać do Białegostoku! Line-up tej edycji zapowiada się wybornie:
– Dopplereffekt live   
– Sokół   
– Helena Hauff   
– Harper   
– Włodi 
– Sentimental Rave   
– PRO8L3M   

To nie wszyscy artyści, więcej nazwisk zobaczycie na oficjalnej stronie wydarzenia. Jeżeli chodzi o bilety, sprawa wygląda następująco. Karnet 2-dniowy na Stadion Miejski, kosztuje aktualnie 139 zł. W kolejnej puli 149 i 159 złotych. Natomiast ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 39 złotych, kończąc na 50 zł. Uczestnictwo w koncercie otwarcia kosztować będzie 60 zł, a koncert zamknięcia 39 złotych. Można je kupić w salonach Empiku czy na stronach internetowych. Going, Biletomat czy festicket. 

Podsumowując, kilka dni spędzonych w Białymstoku to obowiązek każdego fana muzyki!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.