Taniec z Gwiazdami 10 sezon. Kiedy będzie?

Taniec z Gwiazdami to polski sezon rozrywkowy. W latach 2005-2011 był nawet nadawany na żywo. Do tej pory zostało wyemitowanych aż 9 edycji. Taniec z Gwiazdami 10 sezon, czy się doczekamy? Wielu z nas nie może się już doczekać tych emocji, których dostarczało nam 12 par. Zaciekle ze sobą rywalizowały, nie patrząc na liczne kontuzje i wypadki. Kiedy więc następny sezon, kto w nim wystąpi?

Taniec z Gwiazdami 10 sezon

Do tej pory Polsat nie zdradza, czy zdecyduje się na wypuszczenie następnej edycji Tańca z Gwiazdami. Jednak patrząc na sukcesy poprzednich sezonów, możemy przypuszczać, że i tym razem doczekamy się kontynuacji. Myślimy, że możemy się jej jednak spodziewać jesienią tego roku. Zmagania par będzie oceniać czteroosobowe jury. Przypominamy, kto w nim zasiada: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski, a także Ola Jordan. Każdy z nich wnosi do programu coś od siebie. Dzięki nim, nie w sposób się nudzić!

Taniec z Gwiazdami uczestnicy

Jeśli jesteście ciekawi, kto wystąpi w 10 edycji programu, musicie się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Na ten temat również niestety nie ma informacji. Przypominamy, że w 9 sezonie programu wystąpili: Joanna Mazur, Tomasz Działowy, Tamara Gonzales Perea, Jakub Kucner, Mariusz Węgłowski, Agnieszka Radwańska, Daniel Kuczaj, Justyna Żyła, Sebastian Stankiewicz, Paweł Dudek „Czadoman”, Dominika Tajner-Wiśniewska, a także Anna Jagodzińska. Zaszczytne pierwsze miejsce przypadło Joannie Mazur, która razem ze swoim tanecznym partnerem Janem Klimentem, wygrała program.

Taniec z Gwiazdami odcinki specjalne

Do tej pory wyemitowano 4 odcinki specjalne. 4 września 2006 roku odbył się Finał Finałów Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć finalistów trzech pierwszych sezonów. Następnie 13 maja 2007 roku został wyemitowany odcinek Taniec z Gwiazdami – Najpiękniejsze tańce. Telewidzowie decydowali, które pary mają w nim wystąpić i zaprezentować najlepszy taniec. Po prostu taniec oglądaliśmy 9 grudnia 2007 roku. To było połączenie dwóch programów – Taniec z Gwiazdami oraz You Can Dance – Po prostu tańcz. Taniec kontra dance – pojedynek na style również odbywał się ze współpracą You Can dance – Po prostu tańcz. Emisja odbyła się 11 czerwca roku 2011.

Jeżeli tak jak my, nie możecie się doczekać następnego serialu, mamy dla was coś ciekawego. Specjalnie dla was film z finalistką ostatniej edycji programu.

źródła zdjęć: Polsat

Aleksandra S.

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Biologia Medyczna. Ma słabość do dobrego jedzenia, podróży oraz zwierząt.