Czy wiesz kim jest Weronika Heck? Sprawdź!

Przeczytaj artykuł i przekonaj się, czy wiesz kim jest Weronika Heck. W sieci znana głównie pod pseudonimem Mamiko. Czym się zajmuje i z czego jest znana? W jaki sposób zdobyła tylu fanów? Koniecznie sprawdź!

Mamiko Yoko [WIEK]

Aktualnie youtuberka ma 29 lat. Niewątpliwie ciężko jest się z tym zgodzić, kiedy mamy przed sobą jej zdjęcia. Jest drobnej postury, za to nie można zarzucić jej braku kobiecych kształtów. Widać, że przed obiektywem czuje się, jak ryba w wodzie. Od dwóch lat związana jest z Dharnim.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kto jest tutaj najbardziej aktywny? 🧐 Body: @olavogaa Włosy: @abstrakcjastudio Paznokcie: @paint_doll

Post udostępniony przez Weronika Heck (@mamikoyoko)

Z czego znana jest Weronika Heck?

Oprócz tego, że prowadzi swój kanał na Youtube, można kojarzyć ją z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN, gdzie przedstawiona została, jako żywa lalka Barbie. Wyróżniała się także stylem, jaki prezentowała na co dzień. Niebotycznie wąską talię dodatkowo podkreślała gorsetami. Obecnie natomiast, całkowicie zmieniła swój wygląd. Rozjaśniła włosy i ubiera się zdecydowanie bardziej kobieco. Ponadto warto dodać, że na swoim koncie ma także występ w teledysku Donatana i Maryli Rodowicz.

Mamikoyoko operacje plastyczne

W jednym z wywiadów, dziewczyna żali się, że większość z internautów oskarża ją o ingerencje w swoje ciało. Dodatkowo ma często padać przez to ofiarą hejtu w sieci, ale także prawdziwym życiu. Oczywiście zaprzecza wszystkim plotkom o jakichkolwiek operacjach, również wycię

Weronika Heck Instagram

Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, w sieci posługuje się pseudonimem Mamiko Yoko. Chcąc odnaleźć jej profil właśnie taką nazwę należy wpisać w wyszukiwarce. @mamikoyoko na Instagramie obserwuje 628 tysięcy internautów. Dodaje tam zdjęcia z sesji fotograficznych, takie które pokazują jej stylizacje oraz zrobione wspólnie z ukochanym.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Prawie 7 lat temu po raz pierwszy zrobiłam zdjęcie w gorsecie i wrzuciłam do internetu. Pierwszy raz wtedy doświadczyłam hejtu i było mi zarzucane, że ta talia to photoshop. Bardzo się wtedy przejęłam i usunęłam zdjęcie z internetu mimo, że bardzo mi się podobało. Później powstało więcej gorsetowych zdjęć i przez plotki o photoshopie postanowiłam nagrać film aby pokazać, że zdjęcie nie jest przerobione, a moja talia tak właśnie w gorsecie wygląda. Od tego właśnie zaczęła się moja przygoda z fimami na youtube, nie myślałam wtedy, że zostanę youtuberką. Nigdy nie nosiłam gorsetu regularnie, nie próbowałam zmniejszać obwodu talii. Podkreślałam ją tylko do zdjęć i określonych stylizacji. Nie wycinałam też żeber (lol) Podobają Wam się gorsety?😍 Gorset: @rebelmadness.pl Makeup: @amelia.szczepaniak X @pierrerene_professional Pazurki: @paint_doll #corset #waist #bodyshaper #bodyshape

Post udostępniony przez Weronika Heck (@mamikoyoko)


Tak więc, jeśli kiedyś będziesz zastanawiać się, czy wiesz kim jest Marta Heck, przypomnij sobie, że to nikt inny, jak influenserka i Youtuberka znana jako Mamiko!