Projekt Lady sezon 4 – już dzisiaj rusza pierwszy odcinek

Projekt Lady to program, w którym możemy śledzić losy kilkunastu dziewczyn znanych z imprezowego stylu życia. Ich celem jest zmiana aktualnego postępowania, aby stać się damami. Pomóc im w tym mają m.in. Małgorzata Rozenek, Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska. Projekt Lady sezon 4 – już dziś zostanie wyemitowany pierwszy odcinek! TVN godzina 21:30. 

Projekt Lady opis programu

Polski program typu reality show, który zbiera przed ekrany miliony widzów. Emitowany od 2016 roku. W związku z ogromnym zainteresowaniem, rusza już 4 sezon, co potwierdza sukces. Za każdym razem bierze udział kilkanaście uczestniczek (12-13 osób). Dziewczyny, które najsłabiej radzą sobie z zadaniami, odpadają. Zazwyczaj od drugiego odcinka program opuszcza jedna z uczestniczek. Co ważne, pod okiem wyżej wspomnianych mentorek oraz Małgorzaty Rozenek, uczą się dobrych manier oraz są na bieżąco motywowane, aby zmieniły swoje nastawienie na lepsze. Początkowo bywa ciężko, jednak z upływem czasu zmiany są coraz bardziej widoczne. Podsumowując, do finału przechodzą trzy dziewczyny.

Projekt Lady sezon 3

Jesteście zapewne ciekawi, kto wygrał trzeci sezon programu. Tak więc do finału dostały się trzy uczestniczki: Magdalena Lubacz, Agnieszka Koszelak oraz Sandra Rogaczewska. Pierwsza z nich wygrała tę konkurencję, zdobywając główną nagrodę, czyli 3-miesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii. To jeszcze nie koniec, ponieważ Magda otrzymała tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”.

Od początku tej części mentorki zwracały uwagę na wyraziste osobowości dziewczyn, jak i ich przeróżne reakcję na stawiane im wymagania. Wiedziały, że nie będzie łatwo. Kipiało od emocji. Uczestniczki musiały włożyć sporo pracy i nauczyć się dobrych manier. Spotkania z odpowiednimi ludźmi im w tym pomogły. Zaproszono do programu m.in. Agustina Egurrole (tancerz i choreograf), Andrzeja Cichockiego (prowadził trening asertywności) czy Tomasza Łagowskiego (przeprowadził on warsztaty kulinarne).

źródło zdjęcia: Instagram

Projekt Lady sezon 4 odcinek 1

Pierwszy odcinek 4 sezonu zostanie wyemitowany już dzisiaj o godzinie 21:30 w stacji TVN. Tak jak w poprzedniej części, w XIX-wiecznym Pałacu w Rozalinie swoją przygodę rozpocznie trzynaście nowych dziewczyn. Jak podaje stacja TVN, nauka będzie jeszcze bardziej intensywna, co związane jest z większą liczbą ekspertów. Dodatkowo nie będzie już wolnego dnia w Spa a zadania będą jeszcze bardziej wyrafinowane. Czeka nas sezon pełen wrażeń!

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.